Finał Ligi Mistrzów 2019 bez ryzyka u bukmachera STS online! Jeżeli jeszcze nie masz tam konta, sprawdź już teraz, co należy zrobić, by zgarnąć Zakład 200 PLN!

200 PLN na finał LM w STS!
200 PLN na finał LM w STS!

STS zwrot na Ligę Mistrzów

Bukmacher STS online umożliwia obstawianie wydarzeń sportowych, w tym piłki nożnej, koszykówki oraz wielu innych. W sobotę, to jest 1 czerwca, oczy wszystkich kibiców skupione będą jednak głównie na finale Ligi Mistrzów i to właśnie tego wydarzenia dotyczy ta promocja.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, możesz założyć je do 1 czerwca i tym samym odebrać do 200 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback STS. Finał Ligi Mistrzów 2019

Zasady są bardzo proste – zakładasz konto, dokonujesz pierwszego przelewu i stawiasz kupon. W przypadku przegranej, dostajesz pełny cashback stawki aż do 200 PLN!

Promocja dotyczy tylko tych graczy, którzy zarejestrowali się w STS w dniach 29 maja – 1 czerwca. Inne osoby nie mogą brać udziału w tej akcji.

Bonus powitalny STS ze standardowej oferty łączy się z akcją na finał Ligi Mistrzów, a więc na start cały czas możesz otrzymać jeszcze 1000 PLN ekstra!

Uwaga! Do promocji wliczają się kupony AKO oraz SOLO. Nie musisz grać tylko i wyłącznie meczu finałowego Champions League, by ubiegać się o ewentualny zwrot stawki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet bonus relaod. 50% do 500 PLN!
Następny artykułMeczyki za darmo dla każdego. Streamy na STS TV!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)