Weekend za nami, ale to wcale nie oznacza, że sportowe emocje się skończyły. W poniedziałek 3 grudnia również nie brakuje interesujących wydarzeń, więc może zainteresować Cię promocja bukmachera Etoto.

3 grudnia darmowy zakład w Etoto!
3 grudnia darmowy zakład w Etoto!

Trzecia odsłona kalendarza adwentowego Etoto przynosi nam freebet o wartości 20 PLN, który można zdobyć tylko dziś do godziny 23:59. Mogą po niego sięgnąć tylko osoby, które posiadają swoje konto u opisywanego bukmachera!

Zainteresował Cię darmowy zakład, ale nie jesteś klientem Etoto? Nic straconego! Proces rejestracji trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga wielkiego wysiłku. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i załączyć skany dowodu tożsamości w celu ich weryfikacji.

Dzięki temu będziesz mógł nie tylko skorzystać z dzisiejszego freebeta, ale też ze wszystkich innych promocji i ofert specjalnych, a trzeba przecież pamiętać, że akcja świąteczna Etoto potrwa aż do 26 grudnia. Przez ten okres, codziennie pojawiać się będzie nowa niespodzianka!

Wracając do promocji na 3 grudnia, jeśli chcesz powalczyć o darmowy zakład to musisz postawić dziś kupon za minimum 20 PLN. Gdy ten okaże się zwycięski, Twoją nagrodą będzie wygrana. W przypadku porażki otrzymasz freebet o wartości 20 PLN.

PAMIĘTAJ! Postawienie kuponu to jedno, ale musisz jeszcze potwierdzić chęć otrzymania swoistej nagrody. Zrobisz to klikając „ZATWIERDŹ” w okienku, które wyskoczy na Twoim ekranie po rozliczeniu zakładu. .

FORMULARZ REJESTRACYJNY I REGULAMIN PROMOCJI ZNAJDZIESZ NA  – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSzukasz kalendarza adwentowego? Znajdziesz go w forBET!
Następny artykułforBET rozdaje bonusy i paczki mikołajkowe