Jaki kod promocyjny mogę wpisać przy zakładaniu konta na stronie BetClic? Czy to prawda, że do zgarnięcia jest nawet 500 PLN na dobry początek? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania!

Betclic kod promocyjny. 500 PLN na początek!
Betclic kod promocyjny. 500 PLN na początek!

Betclic kod promocyjny KOD500

Dlaczego strona Betclic w Polsce cieszy się tak dużą popularnością? Bo jest to bardzo znana międzynarodowa marka, która posiada licencję na przyjmowanie zakładów w naszym kraju.

Dostępny w Betclic kod bonusowy dla Polaków nie jest niczym nowym, jeśli weźmiemy pod uwagę całą branżę. Trzeba mieć jednak na uwadze, iż hasło promocyjne da się wpisać tylko przy rejestracji!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Aby dokonać rejestracji darmowego konta w Betclic, wystarczy, że poświęcisz kilka chwil na wypełnienie krótkiego formularza online. W jednym z ostatnich punktów możesz wpisać kod promocyjny, który brzmi KOD500.

Cashback w Betclic Polska – bonus 500 PLN!

Każdy nowy gracz w BetClic dostaje na dobry początek zwrot 100% stawki od pierwszego porażki w pierwszym postawionym kuponie. Maksymalnie do odzyskania jest 500 PLN!

Warto pamiętać o tym, że gracze uzyskują także dostęp do działu, gdzie znajdują się Betclic mecze za darmo!

Czy kod promocyjny jest legalny? Oczywiście, odbywa się to wszystko zgodnie z prawem – w końcu kto miałby zabronić ci zgarniania bonusów za założenie konta? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online za darmo na BetClic.pl!
Następny artykułBetfan nowym graczom daje 3000 złotych na obstawianie!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)