BetClic posiada licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju. Czy jednak przygotował specjalny kod bonusowy dla Polaków?

Betclic specjalny kod bonusowy dla Polaków
Betclic specjalny kod bonusowy dla Polaków

Betclic Polska kod bonusowy

Firma bukmacherska BetClic, jak niemal każda marka zagraniczna, przez pewien czas działała w Polsce nielegalnie. Licencję otrzymała dopiero pod koniec roku 2018, ale i tak gracze bardzo entuzjastycznie zareagowali na tę nowinę.

Kod bonusowy dla Polaków prawdopodobnie będzie dostępny dla wszystkich, którzy zdecydują się na zarejestrowanie się w polskiej wersji portalu BetClic. Nie jest to jeszcze informacja pewna na sto procent, ale wydaje się, że opisywany buk zrobi naprawdę wiele, by przyciągnąć do siebie jak największą ilość typerów.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jako strona dla miłośników obstawiania, robimy wszystko, by wynegocjować dla naszych Czytelników jak najlepsze warunki na start. Mamy nadzieję, że wkrótce udostępnimy wam kod promocyjny BetClic, który będziecie mogli wpisać przy rejestracji.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, kiedy rejestracja BetClic w Polsce będzie dostępna. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. Trudno przypuszczać, kiedy zostanie to nam wynagrodzone, ale liczymy, iż już niedługo.

Dla tych, którzy chcą obstawiać już teraz, przygotowano kod na bonus do wykorzystania u legalnego bukmachera eTOTO..


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zawsze wygrywać u bukmachera?
Następny artykułSkuteczny system bukmacherski 2020
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)