Bukmacher Betclic przygotował bonus 50 zł na Ligę Mistrzów. Przedstawiamy promocję o nazwie Combi Crush, która dostępna jest tylko do końca środy!

Betclic z bonusem 50 zł na Ligę Mistrzów!
Betclic z bonusem 50 zł na Ligę Mistrzów!

Liga Mistrzów. Bonus w Betclic!

Betclic ze specjalnym bonusem na Ligę Mistrzów – tego można było się spodziewać po bukmacherze zagranicznym z polską licencją! Na czym polega oferta specjalna na 1. kolejkę rozgrywek LM?

Promocja jest dostępna tylko dla zarejestrowanych graczy na stronie Betclic.pl. Trzeba się do niej zapisać, co można zrobić w specjalnej zakładce po kliknięciu przycisku „Dołącz tutaj”.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak zgarnąć 50 zł w Betclic Polska?

W ramach oferty specjalnej do zgarnięcia jest zwrot w przypadku przegranego kuponu kwalifikacyjnego. Jakie zakłady są brane pod uwagę? Podajemy szczegóły już teraz!

Tylko kupony spełniające następujące zakłady pozwalają na otrzymanie bonusu 50 zł:

  • Stawka min. 50 zł
  • Kupon z co najmniej 5 typami
  • Kurs łączny min. 5.0
  • Pre-match bądź Live
  • Zagrany w Betclic po zapisaniu się do promocji

W jednym okresie trwania promocji można zdobyć pojedynczy bonus. Wynosi on dokładnie 50 zł – przyznany zostanie do końca 19 września.

Oferta obowiązuje jedynie w dniach od 16 do 18 września.Nie jest w niej wymagany żaden przygotowany przez Betclic kod promocyjny ani nic podobnego.

Dla nowych graczy opisywany bukmacher ma promocję specjalną, w której do zgarnięcia jest 510 zł cashbacku. Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510” – wpisuje się go przy rejestracji konta!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.