Bukmacher Betclic przygotował bonus 50 zł na Ligę Mistrzów. Przedstawiamy promocję o nazwie Combi Crush, która dostępna jest tylko do końca środy!

Betclic z bonusem 50 zł na Ligę Mistrzów!
Betclic z bonusem 50 zł na Ligę Mistrzów!

Liga Mistrzów. Bonus w Betclic!

Betclic ze specjalnym bonusem na Ligę Mistrzów – tego można było się spodziewać po bukmacherze zagranicznym z polską licencją! Na czym polega oferta specjalna na 1. kolejkę rozgrywek LM?

Promocja jest dostępna tylko dla zarejestrowanych graczy na stronie Betclic.pl. Trzeba się do niej zapisać, co można zrobić w specjalnej zakładce po kliknięciu przycisku „Dołącz tutaj”.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak zgarnąć 50 zł w Betclic Polska?

W ramach oferty specjalnej do zgarnięcia jest zwrot w przypadku przegranego kuponu kwalifikacyjnego. Jakie zakłady są brane pod uwagę? Podajemy szczegóły już teraz!

Tylko kupony spełniające następujące zakłady pozwalają na otrzymanie bonusu 50 zł:

  • Stawka min. 50 zł
  • Kupon z co najmniej 5 typami
  • Kurs łączny min. 5.0
  • Pre-match bądź Live
  • Zagrany w Betclic po zapisaniu się do promocji

W jednym okresie trwania promocji można zdobyć pojedynczy bonus. Wynosi on dokładnie 50 zł – przyznany zostanie do końca 19 września.

Oferta obowiązuje jedynie w dniach od 16 do 18 września.Nie jest w niej wymagany żaden przygotowany przez Betclic kod promocyjny ani nic podobnego.

Dla nowych graczy opisywany bukmacher ma promocję specjalną, w której do zgarnięcia jest 510 zł cashbacku. Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510” – wpisuje się go przy rejestracji konta!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSiatkówka. Betclic na mistrzostwa Europy daje aż 500 zł!
Następny artykułSTS bez ryzyka na siatkarskie ME! 200 PLN do zgarnięcia!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)