Bukmacher Etoto ma dla graczy 20 PLN, które można wykorzystać na obstawianie meczów. Poznaj szczegóły na temat najnowszej oferty przygotowanej dla typerów! 

Bonus Etoto 20 PLN na obstawianie meczów!
Bonus Etoto 20 PLN na obstawianie meczów!

Promocja jest dostępna tylko i wyłącznie w dniu 9 grudnia. Nie musisz się do niej zapisywać – trzeba tylko spełnić warunki podane w regulaminie, który w wersji szczegółowej jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera.

Chcesz odebrać 20 PLN? Żaden depozyt nie jest wymagany – po prostu postaw zakład wielokrotny w wysokości 100 PLN lub więcej. Pamiętaj, że kurs pojedynczego typu nie może wynieść mniej niż 1.20, a całego kuponu – 2.00.

Szukasz kalendarza adwentowego? Znajdziesz go w forBET!

Etoto przez cały grudzień ma dla graczy różnego rodzaju oferty specjalne. Kalendarz adwentowy dostępny u tego bukmachera zawiera bonusy na obstawianie aż do 26 grudnia!

Otrzymane 20 PLN możesz wykorzystać w dowolnym celu. Po tym, jak zaakceptujesz bonus, na twoim koncie pojawi się on w specjalnym saldzie, gdzie znajdziesz wszystkie środki promocyjne.

Nie masz konta w Etoto? W takim razie jesteś w jeszcze lepszej sytuacji! Ten legalny bukmacher nowym graczom daje 20 PLN i to bez depozytu! Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, po prostu musisz wypełnić formularz rejestracyjny!

Do zgarnięcia 20 PLN bez wpłaty wymagany jest kod bonusowy „ETOTO20FREE„, który należy wpisać w odpowiednim miejscu na stronie rejestracyjnej!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET rozdaje bonusy i paczki mikołajkowe
Następny artykułCzym jest Strefa Typera u bukmachera Fortuna?
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)