Jedynie do godziny 16:00 w poniedziałek 21 stycznia można skorzystać ze specjalnej oferty legalnego bukmachera Totolotek. Ma ona osłodzić graczom tzw. Blue Monday.

Bonus reload na Blue Monday tylko w Totolotku!
Bonus reload na Blue Monday tylko w Totolotku!

Blue Monday to podobno najbardziej depresyjny dzień w roku. W 2019 przypada on na 21 stycznia. Totolotek by osłodzić ten trudny czas przygotował dla swoich graczy coś specjalnego.

Mowa o niecodziennym bonusie reload, który jest skierowany nie do nowych graczy, a do wszystkich klientów marki, którzy mają swoje internetowe konto bukmacherskie.

Mogą oni zgarnąć premię za wpłatę dokonaną w dniu dzisiejszym. Pod warunkiem, że depozyt zostanie złożony do godziny 16:00. Akcja została bowiem pomyślana na zaledwie trzy godziny (od 13:00).

Każdy uczestnik promocji może liczyć na dodatkowe środki w wysokości 50% pierwszej wpłaty dokonanej w czasie trwania promocji. Na jedną osobę przypada tylko jedna premia.

Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 PLN i można ją zgarnąć przy wpłacie 400 PLN lub wyższej. Z kolei najmniejszy depozyt kwalifikujący się do akcji to 20 PLN i wtedy dostaniem 10 PLN.

Przyznane środki, zanim będzie możliwa ich wypłata, muszą zostać trzykrotnie postawione na zakłady sportowe, a kupon promocyjny musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 2,00.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna z bonusem na Puchar Świata w Zakopanem!
Następny artykułTotalbet daje 50 PLN na finały Australian Open 2019!