Którzy bukmacherzy mogą pochwalić się licencją w Polsce? Warto to sprawdzić, by nie mieć problemów z prawem za grę u nielegalnych podmiotów!

Bukmacherzy z licencją w Polsce
Bukmacherzy z licencją w Polsce

Wielu graczy nie do końca zdaje sobie sprawę, gdzie można legalnie obstawiać mecze. Wszędzie pisze się bowiem o licencjach, ale przecież nie ma takiego bukmachera, który by czegoś takiego nie posiadał.

Żeby było jasne – w Polsce legalny bukmacher to taki, który posiada koncesję wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Nie liczą się więc w naszym kraju tego rodzaju dokumenty z Malty, Gibraltaru czy innych rajów podatkowych.

Wyjątkowa oferta Etoto!

Na dzień 22 listopada 2018 roku mamy u nas 12 legalnych firm bukmacherskich online, czyli takich, które przyjmują zakłady sportowe przez internet. Niektóre z nich są mniej popularne, a inne bardziej, ale każda pozwala nam na grę zgodną z prawem!

Bukmacherzy z licencją pojawiają się niemal cały czas, dlatego też warto śledzić informacje branżowe na bieżąco. W naszym portalu dajemy znać o wszystkim, co istotne dla typerów. Jeżeli interesują was tego typu treści, zapraszamy do zapisania się do naszego systemu powiadomień!

Jednym z popularniejszych legalnych bukmacherów w naszym kraju jest obecnie Forbet. Można zarejestrować się u niego na stronie www.iForbet.pl. Aktualnie dostępny jest też kod promocyjny: „BETONLINE„!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Fortunie zakład bez ryzyka!
Następny artykułJak zawsze wygrywać u bukmachera?
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)