Powrót Ligi Mistrzów UEFA spotkał się z ciepłym przyjęciem legalnych bukmacherów, którzy swoim klientom oferują liczne oferty specjalne. Jedna z nich czeka na graczy w TOTALbet.

Cashback od TOTALbet na mecze UEFA Champions League!
Cashback od TOTALbet na mecze UEFA Champions League!

Zacznijmy od tego, że opisywana promocja skierowana jest tylko do osób, które zarejestrowały w TOTALbet swoje konto bukmacherskie, więc jeśli jesteś nie jesteś jeszcze klientem tej marki, to akcja nie jest skierowana do Ciebie.

Chyba, że otworzysz konto, co zajmuje zaledwie kilka chwil i w całości odbywa się online. Na nowych graczy, poza promo na Ligę Mistrzów UEFA, czeka też pakiet powitalny z freebetem 25 PLN i bonusem od pierwszej wpłaty.

Wracając do UEFA Champions League, TOTALbet przygotował dla swoich graczy cashback, czyli tłumacząc na polski zwrot stawki za przegrany zakład. Bukmacher zwrócić dokładnie 50% do 100 PLN za przegrany kupon.

By tak się stało, musi on zostać postawiony w dniach 12-13 lutego i składać się wyłącznie ze zdarzeń na wspomniane wcześniej rozgrywki. Ponadto zakład musi zostać postawiony za minimum 50 PLN i mieć kurs minimalny 2,00.

Otrzymane w ten sposób środki bonusowe muszą zostać trzykrotnie obrócone w zakładach sportowych, żeby ich wypłata na konto bankowe była możliwa.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów w STS. 50.000 PLN do zgarnięcia!
Następny artykułBonus bez depozytu STS. Odbieranie KROK PO KROKU!