Frustrujesz się tym zagadnieniem? Niedługo zamierzasz założyć swoje konto bukmacherskie? Nie wiesz jednak, jak obstawiać, aby mieć realne szanse na dobre wyniki? W tym temacie jest wiele opinii. Okazuje się, że firma bukmacherska Betfan oferuje możliwość obstawiania kuponów pojedynczych, czy akumulowanych. Co jest najbardziej polecane? Jak podejść do kuponów AKO? Czego zaś należy na pewno bezwzględnie unikać?

Najlepiej jest typować single

W podmiocie hazardowym Betfan masz generalnie spore pole do popisu. Możesz bowiem zdecydować się na rozmaite warianty. Eksperci od świata bukmacherskiego rekomendują, aby przede wszystkim zająć się typowaniem singli. Są to zaś kupony, które składają się tylko z jednego wydarzenia. Dlaczego to będzie dobra taktyka? Zakłady bukmacherskie betfan muszą być bardzo starannie analizowane. To bowiem jedyna droga do tego, aby mieć realne szanse na uzyskiwanie bardzo satysfakcjonujących rezultatów. Musisz zatem skrupulatnie przeanalizować każdy typ; od deski do deski. Jeśli będziesz grał np. pięć wydarzeń, to może Ci na to zabraknąć czasu. A pośpiech często powoduje, że typujemy opcje pierwsze z brzegu. Jest to niedopuszczalne. Co jeszcze przemawia właśnie za singlami? Im mniej wydarzeń na kuponie, tym masz większe szanse na zanotowanie dobrych rezultatów. Pamiętaj, że każdy dodatkowy typ powoduje, że to prawdopodobieństwo maleje.

Czym cechują się kupony akumulowane?

W Betfan możesz obstawiać także kupony składające się minimum z dwóch wydarzeń. Wtedy mowa o opcjach akumulowanych. Czy to dobra metoda, aby uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki w firmach bukmacherskich? Na tę sprawę trzeba popatrzyć z wielu kątów. Najlepiej jest (co już wiesz z poprzedniej części dzisiejszego artykułu) zdecydować się na typowanie singli. Alternatywnie można grać duble. Są to bowiem kupony tylko nieco bardziej rozbudowane. Wszak składają się zaledwie z dwóch wydarzeń. Z jednej strony możesz na nich uzyskiwać bardziej pokaźne wyniki. To nie wszystko. Druga strona medalu jest taka, że analiza nie zajmie specjalnie więcej czasu. Szczególnie jak już zdobędziesz pewne doświadczenie i będziesz wiedział, na czym należy szczególnie skupić się w czasie wykonywania tego zadania. Duble też są zatem rekomendowane przez fachowców. Oczywiście, wszystko musi być bardzo starannie przeanalizowane. Nie możesz „wrzucać” na kupon wydarzeń, o których nie wiesz wszystkiego lub praktycznie wszystkiego. Dodatkowo poleca się, by skupić się np. tylko na jednej dyscyplinie sportowej.

Najgorsze wyniki mają osoby typujące taśmy

Jaka zaś taktyka na pewno nie przyniesie oczekiwanego rezultatu? A już na pewno w dłuższej perspektywie czasu? Chodzi m.in. o typowanie taśm. Jeśli to pojęcie jest dla Ciebie w tym momencie dość enigmatyczne, to warto wiedzieć, że taśmy składają się z kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Są one obstawiane zazwyczaj przez początkujących, którym marzą się wielkie wygrane za małe stawki. Niestety, takie podejście bardzo często prowadzi do całkowitego wyzerowania konta.

Poprzedni artykułNajlepsze promocje bukmacherskie – gdzie ich szukać?
Następny artykułSTS i Eurojackpot – poradnik gry