Czy można obstawiać zakłady sportowe bez uprzedniego utworzenia konta?

Bukmacherka to dla Ciebie bardzo ciekawy dział? Już od dłuższego czasu interesujesz się sportem? Jesteś zdania, że byłbyś w stanie poprawnie przewidywać wyniki wydarzeń? Czy do obstawiania jest potrzebne własne konto online? Okazuje się, że zainteresowane tym zagadnieniem osoby mogą skorzystać z kilku opcji. Jakich?

Możliwości są rozmaite…

Bardzo dużo osób typuje przez internet. Warto zaznaczyć, że dzięki temu można obstawiać wygodnie. Poza tym bezpośrednio z własnego domu/mieszkania. Bardzo polecanym podmiotem hazardowym jest STS. W końcu ta firma bukmacherska działa legalnie. A przy okazji jest bardzo hojna. Warto wiedzieć, że na sam początek możesz zdecydować się na tymczasowe konto w STS. Dlaczego ludzie stawiają na taki wariant? Jest tutaj kilka istotnych argumentów. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska STS umożliwia w ten sposób przetestowanie graczom oferowanych usług. Chcesz wszystko dokładnie sprawdzić? Nie wiesz, jak wygląda proces obstawiania itd.? Wolisz się tego dowiedzieć, a dopiero potem ewentualnie zarejestrować pełne konto? Jak najbardziej jest taka możliwość. Już teraz możemy Cię zapewnić, że tutaj w sumie nie ma się czego obawiać! W końcu firma bukmacherska STS jest legalna. Dodatkowo oferuje ona usługi wyłącznie na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli zaś założysz na start konto tymczasowe, to będziesz mógł wszystko dokładnie sprawdzić w praktyce.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Typowanie w punktach stacjonarnych

Pytanie zawarte w tytule dzisiejszego artykułu dotyczy tego, czy można grać bez zakładania konta. W pierwszym przypadku to tak do końca nie jest. Musisz bowiem posiadać minimum konto tymczasowe, by obstawiać w STS. Są tutaj jednak też inne opcje. Warto zaznaczyć, że typy bukmacherskie mogą być posyłane w punktach stacjonarnych. Co ważne, te lokale naziemne także są legalne. Jakie firmy bukmacherskie dobrze odnajdują się w obrębie tego zagadnienia? Na pewno jest to ponownie STS. W końcu ta firma bukmacherska posiada zdecydowanie najwięcej lokali naziemnych na terenie Polski. W tyle są zaś takie podmioty hazardowe, jak Fortuna, Superbet, LV BET itd. Jaka wygląda tutaj proces obstawiania? Jeśli chodzi o granie online, to sprawa jest prosta. Trzeba wybrać typ, wpisać stawkę oraz zatwierdzić kupon. Tutaj jednak także nie ma się czego obawiać. W końcu obstawianie jest szybkie i banalne. Trzeba tylko wpisać numer wydarzenia na karteczce. Obok podać typ oraz stawkę. Z tym należy podejść do pracowników przyjmujących zakłady. Oni wydrukują kupon. Zachowaj go, bo to podstawa do odebrania ewentualnej wygranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlaczego warto mieć konto stałe w STS?

Możesz co prawda bazować na opcji tymczasowej. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie na dłuższą metę. Dlaczego? Warto zaznaczyć, że konto tymczasowe w STS to pewne ograniczenia. Np. dotyczą one limitu stawek. Ponadto osoby posiadające konto tymczasowe nie mogą swobodnie wypłacić zarobionych pieniędzy. Jeśli zatem chcesz grać na poważnie i notować satysfakcjonujące wyniki, to warto zdecydować się na konto stałe.

Poprzedni artykułCzy oferta bukmachera Fortuna jest atrakcyjna dla fanów koszykówki?
Następny artykułGdzie szukać aktualnych informacji ze świata futbolu?