Legalny bukmacher Forbet ma dla graczy nawet 500 PLN za doładowanie konta bukmacherskiego. Już teraz dowiedz się więcej na temat tej oferty specjalnej!

Forbet bonus relaod. 50% do 500 PLN!
Forbet bonus relaod. 50% do 500 PLN!

Forbet bonus za wpłatę

Promocja dostępna tylko dla osób, które posiadają konto na stronie marki Forbet. Nie musisz się do niej zapisywać, podobnie jak nie jest wymagany żaden Forbet kod promocyjny.

Bonus Forbet jest dostępny tylko i wyłącznie w przypadku, gdy przelejesz na swoje konto co najmniej 20 PLN. Przelew musi być dokonany w dniu 10 maja 2019 – inne terminy nie kwalifikują się do prezentu.

forbet bukmacher
Darmowy bonus w Forbet. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Forbet promocja

Maksymalnie w ramach promocji zdobyć można 500 PLN. Kwota otrzymanego prezentu zależy od tego, ile dokładnie zdecydujesz się wpłacić do Forbet.

Dodatkowe środki przyznawane są w sposób automatyczny. Depozytów nie można ze sobą łączyć ani też nie jest możliwe skorzystanie z więcej niż jednego bonusu.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w Forbet, możesz je założyć w każdej chwili. Wystarczy w tym celu wejść na oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny.

Kod promocyjny „BETONLINE” uprawnia do otrzymania nawet trzech premii za depozyty. Łącznie do zgarnięcia jest ponad 1200 PLN!

Pamiętaj, że po założeniu konta w pierwszej kolejności odbiera się bonus powitalny, a dopiero później wszystkie inne promocyjne premie przygotowane przez Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOstatnia szansa na zakład bez ryzyka w STS!
Następny artykuł200 PLN na finał LM w STS!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)