Mikołajki to dzień, który kojarzy nam się przede wszystkim z prezentami. Na te mogą liczyć też klienci legalnego bukmachera forBET, który przygotował na 6 grudnia aż dwie niespodzianki.

forBET rozdaje bonusy i paczki mikołajkowe
forBET rozdaje bonusy i paczki mikołajkowe

Pierwszą z nich jest bonus lojalnościowy dla graczy, którzy w dniach 5 listopada – 4 grudnia dokonali na swoim koncie bukmacherskim obrotu w wysokości co najmniej 100 PLN. Takie osoby otrzymają w prezencie bonus w wysokości 10 PLN.

Jak odebrać premię mikołajkową? To naprawdę banalnie proste. Należy zalogować się na swoje konto, wejść w zakładkę „Bonusy”, a następnie „Oczekujące bonusy” i tam go aktywować. Mamy na to aż 30 dni!

Taki sam okres przewidziano na dokonanie obrotu. Musi być on czterokrotny. Zaliczane do niego będą tylko te kupony, które posiadają kurs minimalny nie niższy niż 2,00. Po spełnieniu tych warunków całość środków będzie do dyspozycji graczy.

To jednak nie wszystko, co forBET przygotował z okazji Mikołajek! Na klientów tej marki czekają też specjalne paczki mikołajkowe, o które może powalczyć każdy bez wyjątku, bez względu na staż i dokonany obrót.

Żeby wziąć udział w wyścigu o jedną z dziesięciu paczek od forBET należy postawić zakład co najmniej za 20 PLN. Osoby, które trafią w dniu 6 grudnia największy kurs będą mogły liczyć na niespodziankę od opisywanego bukmachera.

PAMIĘTAJ! Na takim kuponie jednym ze zdarzeń musi być zakład „Paczka od forBET” z zakładki „Mikołajki”. To dzięki niemu zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do akcji mikołajowej.

Nie masz jeszcze konta u opisywanego bukmachera? Nic straconego! Zrobisz to w kilka chwil na oficjalnej stronie internetowej. Poza codziennymi promocjami aż do 24 grudnia w ramach kalendarza adwentowego na nowych graczy czeka też bonus powitalny. Podczas rejestracji można również skorzystać z kodu promocyjnego o treści BETONLINE.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł3 grudnia darmowy zakład w Etoto!
Następny artykułBonus Etoto 20 PLN na obstawianie meczów!