Weekend z konkursem bukmacherskim od buka Fortuna. Do zdobycia jest aż dwadzieścia nagród, z czego pięć to specjalnie przygotowane bonusy pieniężne!

Fortuna konkurs na weekend. TOP 20 z piłki nożnej!
Fortuna konkurs na weekend. TOP 20 z piłki nożnej!

Konkurs w Fortunie. Do wygrania 500 złotych!

Oferta specjalna o nazwie Piłkarskie TOP 20 dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera Fortuna. Co zrobić, by założyć konto i stać się pełnoprawnym typerem? W tym przypadku nie jest to nic trudnego, a dodatkowo można załatwić wszystko bez weryfikacji!

Obecnie dla nowych graczy w Fortunie przygotowany jest kod promocyjny BETONLINE„. Nowo zarejestrowani mogą liczyć na specjalny bonus powitalny do 1000 złotych + ekstra dodatki!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Piłkarskie TOP 20. Kto zostanie najlepszym typerem?

Konkurs Piłkarskie TOP 20 rozpoczyna się 23 sierpnia, a kończy dwa dni później. Aby zakwalifikować się do niego, trzeba postawić przynajmniej trzy kupony LIVE bądź pre-match.

Uwaga! Każdy kupon promocyjny musi posiadać przynajmniej jeden zakład z piłki nożnej. Niespełnienie tego warunku oznacza, iż dany kupon nie będzie brany pod uwagę!

  • miejsca 1-5:  bonus gotówkowy (nie FKP) 500 zł,
  • miejsca 6-10: karta Empik 300 zł,
  • miejsca 11-15: karta Empik 200 zł,
  • miejsca 16-20: karta Empik 100 zł.

Warto podkreślić, że najlepsi nie otrzymują punktów lojalnościowych o konkretnej równowartości, a bonusową gotówkę! To coś zupełnie innego!

W jaki sposób przyznawane są punkty? W tym przypadku nie ma żadnych specjalnych formuł ani nic podobnego. Chodzi jedynie o obrócenie jak największej kwoty. Tylko tyle i aż tyle!

Liga typerów z nagrodami to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w weekend. Tym bardziej, iż naprawdę jest o co walczyć!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan nowym graczom daje 3000 złotych na obstawianie!
Następny artykułSiatkówka. Betclic na mistrzostwa Europy daje aż 500 zł!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)