Weekend z konkursem bukmacherskim od buka Fortuna. Do zdobycia jest aż dwadzieścia nagród, z czego pięć to specjalnie przygotowane bonusy pieniężne!

Fortuna konkurs na weekend. TOP 20 z piłki nożnej!
Fortuna konkurs na weekend. TOP 20 z piłki nożnej!

Konkurs w Fortunie. Do wygrania 500 złotych!

Oferta specjalna o nazwie Piłkarskie TOP 20 dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera Fortuna. Co zrobić, by założyć konto i stać się pełnoprawnym typerem? W tym przypadku nie jest to nic trudnego, a dodatkowo można załatwić wszystko bez weryfikacji!

Obecnie dla nowych graczy w Fortunie przygotowany jest kod promocyjny BETONLINE„. Nowo zarejestrowani mogą liczyć na specjalny bonus powitalny do 1000 złotych + ekstra dodatki!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Piłkarskie TOP 20. Kto zostanie najlepszym typerem?

Konkurs Piłkarskie TOP 20 rozpoczyna się 23 sierpnia, a kończy dwa dni później. Aby zakwalifikować się do niego, trzeba postawić przynajmniej trzy kupony LIVE bądź pre-match.

Uwaga! Każdy kupon promocyjny musi posiadać przynajmniej jeden zakład z piłki nożnej. Niespełnienie tego warunku oznacza, iż dany kupon nie będzie brany pod uwagę!

  • miejsca 1-5:  bonus gotówkowy (nie FKP) 500 zł,
  • miejsca 6-10: karta Empik 300 zł,
  • miejsca 11-15: karta Empik 200 zł,
  • miejsca 16-20: karta Empik 100 zł.

Warto podkreślić, że najlepsi nie otrzymują punktów lojalnościowych o konkretnej równowartości, a bonusową gotówkę! To coś zupełnie innego!

W jaki sposób przyznawane są punkty? W tym przypadku nie ma żadnych specjalnych formuł ani nic podobnego. Chodzi jedynie o obrócenie jak największej kwoty. Tylko tyle i aż tyle!

Liga typerów z nagrodami to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w weekend. Tym bardziej, iż naprawdę jest o co walczyć!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.