Tylko w sobotę i niedzielę u legalnego bukmachera Fortuna można zgarnąć bonusowe środki za obstawianie skoków narciarskich na żywo. Jak to zrobić?

Fortuna z bonusem na Puchar Świata w Zakopanem!
Fortuna z bonusem na Puchar Świata w Zakopanem!

Tytułowa oferta specjalna dotyczy wyłącznie zakładów live, za granie których, można zgarnąć 20 PLN bonusu, który zostanie zapisany na kontach graczy w formie punktów FKP.

Promocja, przygotowana z okazji Pucharu Świata w Zakopanem, obowiązywać będzie tylko przez dwa dni, w sobotę 19 i niedzielę 20 stycznia, a premia na kontach uczestników pojawi w poniedziałek (21 stycznia).

Co trzeba zrobić, żeby ją zgarnąć? Wystarczy w tych dniach postawić zakład na żywo za minimum 20 zł brutto z przynajmniej jednym zdarzeniem na konkursy Pucharu Świata Zakopane 2019.

Dozwolone są kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI, zawarte na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera lub w jego aplikacji mobilnej. Na kuponie mogą znaleźć się także inne zdarzenia niż na skoki, ale muszą pochodzić z oferty live.

To niejedyna promocja na jaką mogą liczyć klienci opisywanej marki. Tradycyjne, w dniach konkursów Pucharu Świata, obowiązują też „Happy Hours na skoki narciarskie”, dzięki którym można zgarnąć wygrane większe aż o 14%!.

W przypadku Zakopanego 2019 promocja ta będzie aktywna w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 13:00-15:00. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie bukmachera Fortuna.

Z obu akcji specjalnych mogą skorzystać wyłącznie klienci posiadający swoje iKonto. Jeszcze go nie masz? Pamiętaj, że podczas rejestracji możesz skorzystać z kodu promocyjnego: BETONLINE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Totolotku freebet na LM CEV, ale tylko w środę!
Następny artykułBonus reload na Blue Monday tylko w Totolotku!