Sobota 13 kwietnia to ostatni dzień rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy. W 30. kolejce wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00. U legalnego bukmachera Fortuna mecze te zostaną poprzedzone dwoma promocjami. Ciekawy szczegółów?

Fortuna z dwoma bonusami na mecze ekstraklasy!

Rejestracja konta w Fortunie

Zanim przejdziemy do szczegółów obu akcji, warto na wstępie przypomnieć, że są one skierowane wyłącznie do klientów marki Fortuna, którymi mogą być jedynie osoby pełnoletnie.

Obie oferty specjalne będą dostępne m.in. w Internecie i aplikacji mobilnej marki, więc jeśli jeszcze nie masz swojego konta, to powinieneś wiedzieć, że jego założenie nic nie kosztuje i zajmuje raptem parę minut.

Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową legalnego bukmachera Fortuna i wypełnić stosowny formularz. Podczas tej procedury można również wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny („BETONLINE”).

Bonus na zakłady live

Jako pierwsza, bo już o godzinie 16:00, wystartuje promocja, którą przygotowano z myślą o fanach zakładów na żywo. W jej ramach każdy uczestnik może otrzymać bonus o równowartości 20 PLN.

Wystarczy do końca dnia (do godziny 23:59 13 kwietnia) postawić dwa kupony z oferty live, a bonus zostanie dopisany automatycznie, bez względu na to, czy zakłady wejdą.

Darmowy zakład w Fortunie

Happy Hours na ekstraklasę

Pół godziny później (od 16:30) wystartuje kolejna odsłona tzw. happy hours. Akcja sprowadza się do tego, że legalny bukmacher Fortuna, dorzuci do wygranych +14%, czyli tak naprawdę weźmie na siebie podatek ryczałtowy, dzięki czemu sam gracz nie odczuje go na swojej kieszeni.

By tak się jednak stało musi zostać spełnionych kilka warunków, bo nie każdy kupon postawiony we wskazanym oknie czasowym zostanie objęty bonusem +14%. Warunki wyglądają tak:

  • należy dodać do kuponu bonus kursowy Happy Hours (1.14);
  • dotyczy zakładów AKO oraz MAXIKOMBI z minimum trzema zdarzeniami;
  • minimalna stawka kuponu: 20 zł.

Istotną informacją jest również to, że „Happy Hours” na multiligę nie ograniczają się jedynie do ekstraklasy. Pomiędzy 16:30 a 18:00 akcja ta obejmie wszystkie piłkarskie zakłady postawione z oferty przedmeczowej!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSprawdź kalendarz promocji forBET!
Następny artykułTransmisje meczów za darmo. Streamy dziś – gdzie oglądać?