Bukmacher STS przygotował dla swoich klientów promocję na Ligę Mistrzów. Do zdobycia jest w niej aż 50.000 PLN! A oto, co trzeba zrobić, by zgarnąć tę pokaźną nagrodę!

Liga Mistrzów w STS. 50.000 PLN do zgarnięcia!
Liga Mistrzów w STS. 50.000 PLN do zgarnięcia!

STS Liga Mistrzów 2019

W ramach oferty specjalnej od STS nagradzane zostają osoby, którym uda się poprawnie wytypować wynik meczu z pierwszej rundy 1/8 finału Ligi Mistrzów oraz 1/16 Ligi Europy.

Aby zakwalifikować się do promocji, przede wszystkim musisz posiadać konto na stronie organizatora. Rejestracja w STS jest bardzo prosta, a wszystko można załatwić nawet w ciągu minuty.

Każdy z graczy może zgłosić do promocji więcej niż jeden kupon, ale musi pamiętać o tym, iż musi to być zakład SOLO postawiony za co najmniej 10 PLN.

Obstawianie w STS przez internet

STS podzieli pulę nagród wynoszącą 50.000 PLN pomiędzy wszystkie osoby, jakim udało się wytypować mecz na kuponie kwalifikacyjnym. Zasada jest zatem prosta i łatwa do wywnioskowania – im gorzej pójdzie uczestnikom promocji, tym lepiej dla ciebie!

STS to największy legalny bukmacher online w Polsce. Pozwala na oglądanie meczów za darmo, branie udziału w wielu konkursach i – rzecz jasna – daje możliwość wygrywania pieniędzy dzięki typowaniu meczów!

Interesuje cię wygrywanie u bukmachera? Sprawdzaj na bieżąco dostępne u nas promocje oraz poradniki. Dzięki nim poznasz wiele metod na grę online!

Jeżeli nie posiadasz konta pozwalającego na obstawianie w STS online, możesz dokonać rejestracji nawet bez weryfikacji danych, a to wszystko w ciągu kilkudziesięciu sekund! Przypominamy, że kod promocyjny na dzień dzisiejszy to „BETONLINE” i pozwala na odebranie 27 PLN bez depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Happy Hours” na Ekstraklasę!
Następny artykułCashback od TOTALbet na mecze UEFA Champions League!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)