Polska jest gospodarzem pierwszego tygodnia Pucharu Świata w skokach narciarskich. Od piątku do niedzieli najlepsi skoczkowie rywalizować będą w Wiśle, gdzie w weekend odbędą się konkurs drużynowy i zawody indywidualne. Na drugie z tych wydarzeń specjalną promocję przygotował bukmacher LvBET.

Legalna firma bukmacherska LvBET oferuje dodatkowy bonus +50% aż do 100 PLN! Wystarczy postawić na zwycięstwo Polaka podczas niedzielnego konkursu indywidualnego w Wiśle, a gdy zakład okaże się wygrany uczestnik otrzyma już następnego dnia ekstra środki na grę.

Do promocji dedykowanej fanom skoków narciarskich nie trzeba się zapisywać ani wypełniać specjalnego formularza. Kupon spełniający wszystkie regulaminowe warunki zostanie zakwalifikowany automatycznie przez organizatora akcji.

O jakich warunkach poza już wymienionymi mowa? Pojedynczy zakład musi zostać postawiony za środki własne u bukmachera LvBET do godziny 15:00 w niedzielę 18 listopada, a więc jeszcze przed startem konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle, za stawkę minimalną w wysokości 25 PLN.

W razie gdy kupon okaże się trafiony uczestnik poza należną wygraną otrzyma także dodatkowy bonus +50% od wygranych środków, czyli kwoty wygranej pomniejszonej o stawkę zakładu, który zostanie dopisany w przeciągu 24 godzin. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStartuje sezon skoków, w TOTALbet bez ryzyka!
Następny artykułWyjątkowa oferta Etoto!