Mecze online nie muszą cię nic kosztować. Legalny bukmacher BetClic pokazuje na swojej stronie bardzo wiele transmisji. Legalnie, bezpiecznie i bez opłat!

Mecze online za darmo na BetClic.pl!
Mecze online za darmo na BetClic.pl!

BetClic meczyki online

Jeżeli słyszałeś już o bukmacherze BetClic, to prawdopodobnie wiesz już, mniej więcej, co oferuje. Możesz jednak nie wiedzieć, że dostępne są na stronie BetClic mecze za darmo.

Wszystko działa w tym przypadku niemal tak samo jak w serwisach typu Meczyki. Różnica polega jednak na tym, że tutaj mamy do czynienia z legalnymi materiałami wideo, które nie narażają nas na wiele przykrych konsekwencji.

etoto freebet 20 pln "BETONLINE"
etoto freebet 20 pln „BETONLINE”

Transmisje meczów w Betclic pl

Pierwsza wiadomość jest taka, że mecze udostępniane są tylko graczom bukmachera. Musisz zatem założyć konto i odebrać bonus powitalny BetClic, by zyskać dostęp do transmisji.

Na stronie buka dostajemy naprawdę sporą dawkę meczów do oglądania. Znajdziesz na niej piłkę nożną, koszykówkę czy tenis. I wcale nie musisz znać żadnego kodu bonusowego, by odblokować te największe hity dnia czy miesiąca!

Plan transmisji zawsze można znaleźć w dziale Zakładów Na Żywo. W nim także uruchamiamy streamy, które wyświetlane są wraz z charakterystyczną czerwoną ikonką w kształcie telewizora.

Bardzo ważna rzecz – BetClic nie nakłada na transmisje limitów, a więc nawet te najbardziej oblegane streamy obejrzysz bez obaw o „przycinki” i tym podobne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic Polska bonus powitalny. 100% do 1000 PLN – jak odebrać?
Następny artykułBetclic kod promocyjny. 500 PLN na początek!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)