Runda wiosenna LOTTO Ekstraklasy startuje już w najbliższy piątek, 8 lutego. Z tej okazji legalny bukmacher Totolotek przygotował konkurs, dzięki któremu będzie można wygrać atrakcyjną wycieczkę.

Na Bali dzięki ekstraklasie? W Totolotku to możliwe!
Na Bali dzięki ekstraklasie? W Totolotku to możliwe!

Akcja „Wszyscy na BALI” wystartowała 1 lutego i potrwa do zakończenia sezonu 2018/19 w polskiej ekstraklasie, a wyniki mają zostać ogłoszone już w dniu 19 maja.

Na czym polega opisywany konkurs? Sprowadza się ona do tego, że na nagrodę mogą liczyć dwaj gracze, którzy trafią największy kurs łączny AKO. W szczegółach, z którymi warto się zapoznać, wygląda to tak:

  • stawka kuponu konkursowego to dokładnie 6 PLN
  • na kuponie musi się znaleźć dokładnie 6 zdarzeń z tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy (kolejki od 21. do 37.)
  • w grę wchodzą tylko typy na zwycięstwo gospodarza, remis lub zwycięstwo gości (bez podpórek!!!)

W momencie, gdy kupon okaże się wygrany, należy zgłosić go na podany w regulaminie konkursu adres e-mail. Gracze mają na to dwa dni od momentu rozliczenia zakładu.

Dwóch najlepszych uczestników akcji otrzyma nagrodę w postaci jednoosobowej wycieczki na Bali. Szczegóły „pakietu wyjazdowego” można znaleźć na stronie internetowej Totolotka.

WAŻNE! Konkurs skierowany jest zarówno do graczy online, jak i tych obstawiających w punktach naziemnych opisywanej marki. W związku z tym nagrodę główną zgarną zwycięzcy każdej z dwóch osobnych klasyfikacji.

Nie masz jeszcze bukmacherskiego konta internetowego? Powinieneś wiedzieć, że możesz je otworzyć w każdej chwili, bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane w LV BET na Premier League!
Następny artykułPromocja „Happy Hours” na Ekstraklasę!