Robienie zakładów na piłkę nożną nie jest zbyt trudnym typowaniem, jakby się mogło wydawać. W rzeczywistości zależy to głównie od tego jak podejdziemy do tej sprawy i jak dużo interesujemy się piłką nożna.

Wybór bonusu na start – jak to zrobić?
Na co należy zwróć uwagę przy typowaniu piłki nożnej?

Nie daj się ponieść emocjom

Spokój i opanowanie to cechy które są bardzo potrzebne podczas typowania zakładów sportowych. Jakaś część osób z natury ma, że nie przejmują się niczym i na chłodno podchodzą do problemów jakie ich napotkają. Jak chcemy obstawiać to dobrym pomysłem było by wyćwiczyć sobie taką cechę albo przynajmniej zbliżyć się do niej w jak największym stopniu, aby być przygotowanym do obstawienia dobrego typu.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Dobrze byłoby znać zasady podczas obstawiania piłki nożnej

Tylko w tym przypadku jesteśmy w stanie zawsze wygrać u bukmachera na satysfakcjonujące nas sumy pieniędzy, także jeśli chcemy zacząć obstawiać zakłady związane z piłką nożną, to dobrym pomysłem byłoby zacząć od najpopularniejszych zakładów. Mowa tutaj o popularnych zakładowych, a one prezentują się następująco:

  • Zakład 1×2 – czyli tak zwany zakład trzy drogowy. Opiera się on na tym, że typujemy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) triumf gości. Jest to jeden z najbardziej powszechnych zakładów, przy piłce nożnej, jest również prosty w obstawianiu, dlatego też obstawienie tego typu zakładu nie powinno sprawić nikomu trudności.
  • Zakład do końca meczu – jest on bardziej ryzykowny – jak wnioskujemy po nazwie – obstawiamy wynik końcowy spotkania, ten rodzaj zakładu jest polecany dla bardziej zaawansowanych typerów
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Ilość kartek w meczu– jest bardzo ciekawym zakładem sportowym.

Są bowiem takie mecze które po pierwszym gwizdku od razu dostarczają nam ogromnych emocji. Podczas analizy meczu nie można pominąć sędziego, który ma znaczący wpływ na przebieg spotkania i finalnie na nasz zakład. Jest kilka rodzajów sędziów, ale dzisiaj podamy wam dwa. Są to tak zwani ,,nauczyciele”, którzy edukują na boisku i pouczają piłkarzy, a w ostateczności karać graczy kartkami oraz tak zwane ,,kosy” – oni natomiast od startu hamują zapędy zawodników i wystosowują kary w postaci kartek.

  • Zakłady specjalne – Oprócz wyżej wymienionych – opcją do typowania sportu są także zakłady specjalne. Nie ma ich zbyt często, ale są one o tyle ciekawe, że jeśli przejadły nam się zakłady sportowe – to możemy je typować, z tej racji, że bardzo często tyczą się one popularnych wydarzeń społecznych, na przykład polityki. Typowanie piłki nożnej nie musi być ciężkie. Podsumowując chcąc obstawiać zakłady na piłkę nożną musimy posiadać odpowiednią wiedzę, znać zasady tej gry i dodatkowo mieć głowę na karku.
Poprzedni artykułWybór bonusu na start – jak to zrobić?
Następny artykułLegalni a nielegalni bukmacherzy – jak się nie nabrać