Fani muzyki oczywiście stawiają przede wszystkim na intuicję oraz na to, co im się podoba, gdy słyszą jakiś utwór. Z drugiej strony bardzo lubimy rozmaite zestawienia oraz wszystkie informacje, które będą dotyczyły naszych ulubionych artystów. Pomimo tego więc, że czasami ambiwalentnie będziemy pochodzili do rozmaitych zestawień, to jednak w końcu chcemy wiedzieć, jakie utwory były najlepsze na przykład w zeszłym roku i co było najbardziej cenione.

Wtedy też o wiele łatwiej sięgnąć nam po wykonawców albo kupić komuś płytę na prezent. Tak jak przecież przeglądamy ranking ofert rozrywkowych takich, jak legalne kasyno w polsce, tak samo będzie z muzyką. Na szczęście artyści nie próżnują i co chwilę wypuszczają nowe utwory, abyśmy mieli w czym wybierać.

Gwiazdy dobrze znane

Na pierwszy plan na pewno wysuwa się Billie Eilish ze swoim utworem „When I Was Older”. Ta młoda artystka jest już doskonale znana na całym świecie. Wszyscy oczekują na jej debiutancką płytę, ale wspomniany utwór już jest doskonale znany, a jak wiemy zainspirowany filmem „Roma”. Linia melodyczna została skomponowana w ten sposób, że podoba się nawet najbardziej niewrażliwym estetycznie osobom.

Oczywiście fani cenią nie tylko i wyłącznie bardzo ambitną i alternatywną muzykę czy też rockową. Kochamy również typową i prostą, ale nie prostacką rozrywkę. Taką gwarantuje nam B Young. Ten zaledwie 23-letni artysta pochodzi z Londynu, a naprawdę nazywa się Bertan Jafer. Już na pierwszy rzut oka odnosimy wrażenie, że śpiewa tylko i wyłącznie po to, aby zdobyć serca pięknych dziewczyn, ale jeżeli wsłuchamy się muzykę to jest ona rzeczywiście całkiem interesująca i bardzo łatwo będzie wpadać w ucho.

Brytyjskiej gwiazdy na topie

Nie zapominajmy również o takich artystach jak Oliver Godji. Jego utwór „Poison” całkiem dobrze radzi sobie nie tylko na parkietach dyskotekowych, ale również podczas zwykłego słuchania w trakcie relaksu albo podróży samochodem. Urodził się we Francji, ale potem przeniósł się do Londynu. Jest już także uznanym artystą, bo w końcu w zeszłym roku wygrał bardzo znany i ceniony plebiscyt BBC Sound. Ląduje, więc bardzo wysoko w zestawieniach, a niemniej cenione są jego wideoklipy.

A warto także przyjrzeć się utalentowanej artystce Grace Carter. Także mieszka w Londynie, a na uwagę zasługuje fakt, że mając tylko 13 lat, rozpoczęła grę na gitarze. Prawdziwą furorę robi jej utwór „Why Her not Me”. Piosenka jest pełna emocji i to nie zawsze pozytywnych. Ten gniew pozwala właśnie komponować jej najciekawsze melodie.

Piosenki miłosne nie tylko

Bardzo dobrze w sferze emocjonalnej będzie także wypadać artysta o pseudonimie Boy Pablo. Naprawdę nazywa się Nicolás Pablo Rivera Munoz a swoim utworem „Losing You” podbił serca wielu dziewcząt. Jego muzyka oczywiście pozornie tylko jest bardzo prosta, ponieważ jest skomponowana profesjonalnie, ale to nie wszystko. Pozornie proste melodie na długo zapadają w pamięć i łapiemy się na tym, że będziemy nucili pod nosem wspomniany utwór. Jest to artysta bardzo zdolny, o czym świadczy także, że sam nagrywa. Z kolei w trakcie koncertów w występach uczestniczą z nim koledzy ze szkoły.

Młody, ale zdolny artysta

Koniecznie też trzeba wspomnieć o bardzo młodym artyście, bo zaledwie 15-letnim, który jednak zaznaczył już swoją obecność w mainstreamie. To Alfie Templeman, którego utwór „Like an Animal” już od pierwszych taktów robi duże wrażenie, jeśli chodzi o dojrzałość kompozycyjną. Melodie są chwytliwe, a rytm nadaje się także do tańca. To artysta młody,, ale niezwykle zdolny. W końcu swój pierwszy album nagrał samodzielnie w domu, grając na wszystkich instrumentach.

Poprzedni artykułFacebook zamyka platformę Lasso
Następny artykułSunRoof konkurencją dla Tesli