Bonusy przyciągają Klientów do danego podmiotu hazardowego. Tak było, jest i będzie. Które promocje można aktualnie uznać za zdecydowanie najlepsze? W jakich podmiotach hazardowych są one zaś oferowane? Dowiedz się nie tylko o samych promocjach, ale także o kluczowych warunkach w ramach tego konkretnego zagadnienia.

STS

W tym podmiocie hazardowym nie brakuje wielu atrakcji. Na początek chcielibyśmy opisać bonus… bez konieczności wykonywania depozytu. Wszak jest on banalny do zainkasowania. Musisz na początek tylko m.in. założyć konto. Na szczęście wykonasz to zadanie bardzo szybko. Wszystko odbywa się intuicyjnie. Dodatkowo trzeba w czasie rejestracji wpisać kod o treści „BETONLINE”. Dzięki temu zainkasujesz 29 PLN. Jaka jest zaś obecnie (stan na 17 marca 2022 roku) główna promocja tego podmiotu hazardowego? To dokładnie 100% do 1200 PLN. Na pewno chcesz dowiedzieć się, jakie są tutaj kluczowe warunki, prawda? Zdublowanie depozytu to promocja mało skomplikowana. Na konto otrzymasz bowiem drugie tyle, co wpłacisz. Aż do poziomu 1200 PLN. Dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjne warunki, jeśli chodzi o obrót bonusem. Aby środki były możliwe do wypłacenia, trzeba zagrać minimum za trzykrotność otrzymanej sumy. Minimalny kurs to w tym przypadku 1,91. Do obrotu są zaliczane zaś tylko wygrane kupony. Dlatego na pewno warto solidnie przyłożyć się do analizowania obstawianych potyczek.

Betfan

W tym podmiocie hazardowym jest wiele hojnych promocji. Jak z nich skorzystać „od kuchni”? Sprawa jest wręcz banalna. Musisz tylko założyć konto bukmacherskie, a potem wpisać odpowiedni kod promocyjny. Rekomenduje się tutaj „SPORTBETFAN”. Wszystko dlatego, że dzięki temu uzyskasz wiele świetnych, atrakcyjnych bonusów. Na dzień dobry chodzi o cashback do 600 PLN. Minimalna suma, jaką należy wpłacić, by uzyskać ten bonus, to tylko 50 PLN. Po wpisaniu kodu „SPORTBETFAN” możesz także zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Jakie są zasady tych właśnie bonusów? Możesz się tego dowiedzieć na stronie internetowej sport.betfan.pl promocje bukmacherskie. Wszystko jest tam bardzo dokładnie opisane. Jeśli chodzi o cashback, to warunki są bardzo przejrzyste. Po zaksięgowaniu wpłaty musisz zagrać premierowy zakład. Za stawkę mieszczącą się w przedziale od 50 PLN do 600 PLN. Jeśli kupon wejdzie, to kasa trafia na Twoje konto. Co natomiast dzieje się w przypadku porażki? Wówczas możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Jak widzisz, nie ma tutaj nic skomplikowanego. Dodatkowo na nowych Klientów czeka zdublowanie kolejnego depozytu. Do 1000 PLN.

Fuksiarz

W tym buku możesz zainkasować cashback do 500 PLN bez żadnego obrotu. Na początek trzeba założyć konto. Potem wpłacić pierwszy depozyt. Następnie należy obstawić pierwszy kupon, który spełni warunki konkretnej promocji (minimum dwa zdarzenia, kurs pojedynczego spotkania musi wynosić co najmniej 1,20). Z kolei minimalna stawka to zaledwie 20 PLN. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot połowy zainwestowanych pieniędzy do 500 PLN.

Poprzedni artykułPodstawowe informacje o zakładach sportowych – sprawdź, czego jeszcze nie wiesz!
Następny artykułCzy AKO to dobra metoda na wygrywanie w Betfan?