Miesiąc zbliża się wielkimi krokami do końca, co oznacza również, że mamy coraz mniej czasu na skorzystanie z bogatej oferty powitalnej u legalnego bukmachera forBET! Chcesz poznać jej szczegóły? Dobrze trafiłeś. 

Oferta last minute w forBET!
Oferta last minute w forBET!

Już na wstępie trzeba wyraźnie zaznaczyć, że opisywany pakiet powitalny, który pojawił się na rynku dokładnie minutę po północy w dniu 22 listopada będzie dostępny dla nowych graczy TYLKO do końca bieżącego miesiąca, czyli dokładnie do 30 listopada (godzina 23:59)!

Kolejnym ważnym szczegółem jest to, że oferta specjalna dedykowana jest WYŁĄCZNIE do potencjalnych klientów, którzy jeszcze nie otworzyli swojego konta bukmacherskiego w forBET. Jeśli założyłeś je wcześniej, musisz obejść się smakiem. Nie jest to jednak powód do załamania. Na rynku nie brakuje na przykład kodów promocyjnych, które możesz wykorzystać u konkurencji. Jeden z nich prezentujemy poniżej.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Przechodząc do szczegółów tytułowej promocji, rozpocząć należy od informacji, że składa się ona aż z czterech różnych premii specjalnych. Tą najatrakcyjniejszą wydaje się bonus bez depozytu o wartości 20 PLN, który otrzymamy już za samo założenie i weryfikację konta, co jest banalnie proste i zajmuje dosłownie kilka minut.

Ponadto w forBET można liczyć również na dodatkowe środki aż za trzy pierwsze depozyty na konto bukmacherskie! Każdy z nich maksymalnie do kwoty 400 PLN.Ich wartość to kolejno 100%, 75% i 50%.

Masz apetyt na więcej? Służymy ekskluzywną informacją. Masz jeszcze jedną szansę na premię. Jest nią wykorzystanie podczas rejestracji konta kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: „BETONLINE”.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułSkuteczny system bukmacherski 2020
Następny artykułW Totolotku postawisz kupon nawet bez depozytu!