Czwartek 15 listopada i  wtorek 20 listopada to daty najbliższych i zarazem ostatnich w tym roku meczów polskiej drużyny narodowej. W tych dniach o piłkarskich kibiców postanowił zadbać też legalny bukmacher LvBET, który przygotował specjalną promocję.

Z okazji obu listopadowych występów Biało-Czerwonych, a więc starcia towarzyskiego z Czechami oraz spotkania Ligi Narodów UEFA z Portugalią, LvBET powiększy wygrane aż o 14%, czyli nie tylko pokryje koszt podatku od gier i zakładów, ale dorzuci też ekstra 2% dla samych graczy!

Akcja promocyjna wystartuje na dwie godziny przed każdym z dwóch wspomnianych powyżej pojedynków, a więc kolejno o godzinie 16:00 w czwartek i o godzinie 18:45 we wtorek. Jej zakończenie nastąpi wraz z ostatnim gwizdkiem arbitra.

Skorzystanie z oferty specjalnej nie wymaga wcześniejszych zapisów czy użycia kody bonusowego. Wszystko dzieje się automatycznie, po spełnieniu określonych w regulaminie promocji warunków.

Poza porą postawienia kuponu, która została precyzyjnie wskazana, niezbędne jest również obstawienie go na aplikacji mobilnej. Zakłady zawarte za pośrednictwem standardowej strony internetowej czy też jej wersji mobilnej nie zostaną zakwalifikowane do akcji dedykowanej klientom LvBET!

Legalny bukmacher LvBET poszedł swoim użytkownikom na rękę, godząc się na to, żeby w promocji można było obstawiać nie tylko mecze Polaków z Czechami i Portugalią, ale też wszystkie inne spotkania towarzyskie i te rozgrywane w ramach UEFA Nations League.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALbet z bonusem bez depozytu – jak z niego skorzystać?
Następny artykułPoznaj kod powitalny w forBET