Legalne zakłady bukmacherskie Betclic to na ten moment nawet 500 złotych do zdobycia na siatkarskie mistrzostwa Europy! Oto szczegóły oferty specjalnej!

Siatkówka. Betclic na mistrzostwa Europy daje aż 500 zł!
Siatkówka. Betclic na mistrzostwa Europy daje aż 500 zł!

Betclic bonus na siatkówkę

Promocja bukmacherska Betclic przygotowała została z myślą o wszystkich fanach siatkówki w naszym kraju. Tych jest całkiem sporo, a więc na pewno premia będzie w kręgu zainteresowań ogromnej ilości typerów.

Do oferty trzeba się zapisać. Aby to zrobić, gracz musi wejść do oficjalnej zakładki poświęconej promocji, a następnie kliknąć czerwony przycisk. Całość zajmuje parę sekund.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

W ramach promocji do zdobycia jest do 500 złotych w formie zwrotu postawionych pieniędzy. Bukmacher oddaje 10% sumy wszystkich zagranych środków do kwoty wymienionej powyżej.

Siatkarski Cashback od Betclic Polska!

Siatkarski cashback dostępny jest w dniach od 12 do 19 września. Do niego kwalifikuje się każdy kupon z typem na siatkówkę, w którym kurs wyniósł co najmniej 1.50.

Nie ma żadnego znaczenia czy kupon promocyjny będzie wygrany, czy przegrany. Nie jest istotne także to, czy gracz zagra dany zakład w aplikacji mobilnej, czy na stronie internetowej.

Brak konta w Betclic? Nie jest to żaden problem, ponieważ można to zmienić w każdej chwili. Co bardzo istotne, nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych, a wszystko jest legalne na 100%!

Aktualny bonus powitalny w Betclic to cashback od przegranej w pierwszym zakładzie. Kod promocyjny brzmi „KOD500„, a to dlatego, iż maksymalna kwota premii to właśnie 500 zł!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna konkurs na weekend. TOP 20 z piłki nożnej!
Następny artykułBetclic z bonusem 50 zł na Ligę Mistrzów!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)