Trwająca do końca pierwszego tygodnia kwietnia akcja legalnego bukmachera to szereg promocji dla graczy. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do lektury.

Sprawdź kalendarz promocji forBET!

Promocje na każdy dzień tygodnia

Czwartego dnia akcji (czwartek 4 kwietnia), trwającej do niedzieli 7 kwietnia włącznie, gracze bukmachera forBET mogą liczyć na bonus o równowartości 25 PLN już za samo postawienie kuponu spełniającego warunki oferty specjalnej. Jakie to warunki? Zakład musi zostać postawiony za minimum 100 PLN i zawierać co najmniej trzy zdarzenia o kursie minimalnym 1,30 każde i łącznym nie mniejszym niż 2,50. Zostanie on przyznany automatycznie bez konieczności zgłaszania się po niego.

W piątek na uczestników tygodnia pełnego promocji czeka premia +14% do wygranych. Promocja ta obowiązuje jednak tylko w godzinach porannych. Dokładnie od godziny 6:00 do 12:00 w południe. Objęte są nią zakłady składające się z co najmniej trzech typów o kursach minimalnych 1,30.

W weekend, a więc w najbliższą sobotę i niedzielę, na graczy nie czeka żaden freebet, darmowy zakład czy bonus od depozytu. Tego dnia opisywana firma bukmacherska zaoferuje swoim klientom najwyższe na rynku kursy na mecze LOTTO Ekstraklasy.

forbet bukmacher
Darmowy bonus w Forbet. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja online

Udział w każdej z opisywanych akcji będzie możliwy tylko i wyłącznie dla posiadaczy internetowe konta bukmacherskiego w forBET. Bez tego się nie obejdzie.

Nie masz jeszcze swojego konta online, a chciałbyś skorzystać z dzisiejszego promo? Nic straconego! Jego założenie zajmuje zaledwie parę chwil i nic nie kosztuje.

Podczas wypełniania formularza rejestracji możesz skorzystać też z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu można otrzymać więcej na start.

Standardowa oferta powitalna składa się bowiem z trzech bonusów o łącznej wartości do 1 200 PLN maksimum. Z kodem zyskasz 50 PLN więcej.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW LvBET bonusy +14% z okazji meczów Biało-Czerwonych!
Następny artykułFortuna z dwoma bonusami na mecze ekstraklasy!