„Skoki bez ryzyka” to nazwa promocji przygotowanej przez firmę bukmacherską TOTALbet, która chce w ten sposób ułatwić swoim graczom wejście w nowy sezon skoków narciarskich, który rozpoczyna się już w piątek 16 listopada w Wiśle!

Legalny bukmacher TOTALbet oferuje swoim klientom zakład bez ryzyka o wartości 40 PLN. Akcja promocyjna potrwa do niedzieli 18 listopada, a więc do końca pierwszego weekendu zmagań skoczków w zawodach Pucharu Świata.

Cashback dedykowany jest wszystkim posiadaczom konta w TOTALbet, a skorzystanie z niego nie wymaga wcześniejszych zapisów czy późniejszego zgłaszania się po odbiór. Kupony spełniające określone w regulaminie warunki kwalifikowane są do promocji automatycznie.

O jakich warunkach mówimy? Nie są one wygórowane. Wystarczy postawić dokładnie za 40 PLN kupon SOLO lub AKO. Ten drugi musi mieć kurs łączny nie mniejszy niż 2,00. Ponadto taki kupon musi składać się wyłącznie z zakładów przygotowanych przez TOTALbet na Puchar Świata w Wiśle. Obojętnym jest czy będą to zdarzenia z oferty prematch czy grane na żywo.

>>>Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE<<<

 

W przypadku braku szczęścia gracz otrzyma zwrot całej stawki na swoje konto bukmacherskie w TOTALbet. Przy czym środki trafią na konto bonusowe i będą mogły zostać z niego wypłacone dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu. Każdy z uczestników akcji promocyjnej ma prawo tylko do jednego cashbacku.

Istotnym jest również to, żeby pamiętać o tym, że jeśli chcemy skorzystać z promocyjnego zakładu bez ryzyka to wszystkie zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 w dniu 18 listopada. Co za tym idzie, obstawiający muszą odpuścić sobie granie zakładów długoterminowych.

Nie posiadasz konta w TOTALbet, ale chciałbyś je założyć i skorzystać z bonusu na start? Nic prostszego, wystarczy odwiedzić stronę internetową  www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoznaj kod powitalny w forBET
Następny artykułLvBET z bonusem na inaugurację sezonu skoków