Bukmacher STS przygotował na siatkarskie mistrzostwa Europy wyjątkową ofertę specjalną. Do zgarnięcia jest aż 200 PLN na start, a to jeszcze nie wszystko!

STS bez ryzyka na siatkarskie ME! 200 PLN do zgarnięcia!
STS bez ryzyka na siatkarskie ME! 200 PLN do zgarnięcia!

STS bonus na siatkówkę

Bonus powitalny STS to temat, który interesuje bardzo wielu graczy. Mowa w końcu o bukmacherze posiadającym największe grono zarejestrowanych typerów!

W trakcie dwóch najbliższych dni, podczas których będziemy mogli obejrzeć kolejne mecze na ME w siatkówce, do zdobycia jest wyjątkowa premia 200 PLN.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Promocja obowiązuje od 19 do 21 września. Gracze nie muszą się do niej zapisywać, ale trzeba mieć na uwadze, że dotyczy tylko i wyłącznie osób, które zarejestrowały konto w STS.

Siatkarskie mistrzostwa z premią!

Bonus przyznawany jest jako zwrot. Nie może wynieść więcej niż 200 złotych, ale w przypadku niższej stawki w kuponie promocyjnym, jego wartość będzie też odpowiednio mniejsza.

Bonus STS przyznaje automatycznie. Liczy się zawsze pierwszy kupon zagrany na stronie bukmachera po dokonaniu rejestracji darmowego konta!

Jak rejestruje się w STS? To naprawdę proste, a wszystko widać na poniższym filmie wideo:

UWAGA! Tylko nowi gracze mogą wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE„. Daje on 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy depozycie numer jeden.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic z bonusem 50 zł na Ligę Mistrzów!
Następny artykułJaki bukmacher daje duży bonus powitalny?
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)