Już w niedzielę rozegrany zostanie wielki hit ligi angielskiej, w którym to trzeci w tabeli Tottenham Londyn podejmie odradzający się Manchester United. W TOTALbet znajdziesz promocję, która obejmuje między innymi to spotkanie.

TOTALbet tnie ryzyko na Premier League!
TOTALbet tnie ryzyko na Premier League!

O jakiej ofercie specjalnej mowa? Otóż legalny bukmacher oferuje swoim graczom cashback w wysokości 50% wkładu za pierwszy przegrany kupon na zmagania w angielskiej ekstraklasie.

Akcja ta dotyczy wyłącznie 22. kolejki zmagań w Premier League, a więc zakończy się o godzinie 23:59 w dniu 14 stycznia (poniedziałek). Trzeba się więc spieszyć, żeby móc z niej skorzystać.

Co trzeba zrobić, żeby zwrot stawki był możliwy? Przede wszystkim należy postawić kupon składający się wyłącznie z zakładów na wspomniane powyżej rozgrywki za minimum 50 PLN. Maksymalny cashback to 200 PLN.

Do promocji kwalifikują się wyłącznie te zakłady, które posiadają kurs minimalny 2,00. Obojętnym jest to, czy jest to kupon SOLO czy AKO. Nie ma też znaczenia czy kupon został postawiony na bazie oferty przedmeczowej czy jest zakładem na żywo.

Należne środki trafią na saldo bonusowe gracza i będą mogły zostać wypłacone dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu na kuponach o kursie minimalnym 2,00 i z minimum trzema typami (kurs minimalny każdego to 1,20).

Nie masz jeszcze konta? Otworzysz je na portalu internetowym opisywanej marki. Już tylko za to możesz otrzymać freebet 25 PLN w ramach oferty powitalnej TOTALbet.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW forBET ekstra premia za obstawianie o poranku
Następny artykułW Totolotku freebet na LM CEV, ale tylko w środę!