Niezwykłą ofertę dla nowych użytkowników przygotował legalny bukmacher TOTALbet, który zachęca do założenia konta proponując bonus bez depozytu. Wyjaśniamy jak go odebrać.

Na wstępie trzeba zauważyć, że taka oferta powitalna jest w Polsce naprawdę rzadkością i długo może się nie powtórzyć. Skorzystanie z niej nie wymaga bowiem wcześniejszej wpłaty własnych środków pieniężnych, a jedynie rejestracji i pełnej weryfikacji konta u bukmachera TOTALbet. 

Po spełnieniu tych warunków na naszym koncie automatycznie pojawi się freebet o wartości 25 PLN. W tym celu nie musimy nawet aktywować żadnego kodu promocyjnego, ani w żaden inny sposób zapisywać się do akcji promocyjnej.

Dodatkowe środki do wykorzystania w zakładach sportowych pojawią się praktycznie natychmiast, dzięki czemu każdy będzie mógł wypróbować nowego bukmachera bez konieczności złożenia depozytu.

Oczywiście nic nie trwa wiecznie, zwłaszcza tak dobre promocje, więc trzeba mieć na uwadze, że możliwość otrzymania bonusu bez depozytu w każdej chwili może przejść bezpowrotnie do historii.

Warto więc zastanowić się czy to nie jest właśnie ten moment, żeby założyć swoje konto w TOTALbet i móc skorzystać nie tylko z wyjątkowego freebeta, ale też z bogatej oferty i kursów, które chwalą sobie nawet zaprawieni w bojach na rynku zakładów sportowych profesjonaliści.

Zaletą formularza rejestracyjnego w TOTALbet jest jego przejrzystość i intuicyjność, dzięki czemu cała procedura zajmuje dosłownie chwilę. Podobnie jak weryfikacja tożsamości, która odbywa się na podstawie skanów dowodu tożsamości. Zdecydowany? Odwiedź stronę internetową www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułPolacy grają, w LvBET wygrane powiększają!