Do zakończenia tegorocznych zmagań w najbardziej prestiżowej imprezie w świecie skoków narciarskich pozostały już tylko dwa konkursy. Podczas nich możesz zgarnąć premię od LvBET!

Turniej Czterech Skoczni z bonusem od LvBET!
Turniej Czterech Skoczni z bonusem od LvBET!

Legalny bukmacher przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, która polega na powiększeniu wygranych aż o 14%. Kto może z niej skorzystać i jak to zrobić?

Oferta bonusowa skierowana jest do wszystkich klientów opisywanej marki. Posiadanie konta jest tak naprawdę jedynym wymogiem formalnym, jaki trzeba spełnić by móc do niej przystąpić.

Nie masz jeszcze swojego konta? Nic straconego, otworzysz je w kilka chwil na portalu internetowym bukmachera LvBET. Jest to zupełnie darmowe i banalnie proste.

>>> Aktualny kod promocyjny LvBET: BETONLINE <<<

Oferta specjalna na Turniej Czterech Skoczni dotyczy tylko i wyłącznie zdarzeń postawionych na te właśnie zawody. Przed nami jeszcze dwa konkursy, w Innsbrucku (4 stycznia) i Bischofshofen (6 stycznia).

WAŻNE! Do akcji promocyjnej zakwalifikowane zostaną tylko i wyłącznie kupony, które został obstawione w aplikacji mobilnej bukmachera. Te postawione na stronie internetowej lub jej wersji mobilnej nie są objęte bonusem.

Dobrą informacją dla graczy jest natomiast to, że zaliczane do niej będą zarówno zakłady z oferty przedmeczowej, jak i live. Nie ma też znaczenia czy będzie to zakład pojedynczy czy kupon kombi.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak za darmo oglądać mecze w internecie?
Następny artykułW forBET ekstra premia za obstawianie o poranku