Szukasz sposobu na legalne obstawianie bez konieczności ponoszenia kosztów podatku od gier, które obniżają wygrane? Z najnowszą promocją forBET, to możliwe!

W forBET ekstra premia za obstawianie o poranku
W forBET ekstra premia za obstawianie o poranku

Legalny bukmacher online przygotował dla swoich klientów ofertę, dzięki której można zgarnąć dodatkowe +14% do wygranych. Wystarczy, że postawisz kupon we wskazanym czasie.

Akcja promocyjna potrwa do końca stycznia (31 stycznia, godzina 12:00), a w jej ramach, codziennie od 3 stycznia, będziesz mógł cieszyć się z większych wygranych, jeśli postawisz zakład pomiędzy godziną 6:00 rano a południem.

Są oczywiście jeszcze inne warunki. Do promocji kwalifikują się tylko kupony złożone z minimum czterech zdarzeń, a jednym z nich musi być „Wygrywaj więcej 14%”, które znajdzie w ofercie forBET.

>>> Aktualny kod promocyjny forBET: BETONLINE <<<

Zakłady biorące udział w akcji nie mogą zostać postawione za środki bonusowe i nie mogą dotyczyć Sportów Wirtualnych. Wliczane są za to kupony obstawiane na żywo, jak i te przedmeczowe.

Nie ma też znaczenia, czy zawrzesz zakład za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, czy też wybierzesz urządzenie przenośne i aplikację mobilną opisywanego bukmachera.

Oczywiście niezbędnym wymogiem jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w forBET, które możesz założyć w kilka minut. Proces odbywa się w całości online i zajmuje kilka chwil.

Obstawianie w Internecie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni z bonusem od LvBET!
Następny artykułTOTALbet tnie ryzyko na Premier League!