Wyłącznie dziś, w środę 16 stycznia, klienci Totolotka mogą zgarnąć darmowy zakład, dedykowanym fanom piłki siatkowej. Jak to zrobić?

W Totolotku freebet na LM CEV, ale tylko w środę!
W Totolotku freebet na LM CEV, ale tylko w środę!

Interesujesz się siatkówką i szukasz promocji bukmacherskiej, przygotowanej z myślą o osobach takich jak Ty? Dobrze trafiłeś. Dziś o fanach dyscypliny, w której jesteśmy mistrzami świata pomyślał Totolotek.

Wystarczy postawić zakład prosty – składający się z jednego typu – na któreś ze spotkań Ligi Mistrzów CEV, a na nasze konto u opisywanego bukmachera trafi 20 PLN bonusu.

Kupon, który automatycznie zakwalifikuje nas do udziału w promocji „Freebet LM CEV” musi zostać postawiony za minimum 50 PLN i po kursie nie mniejszym niż 1,05.

Po spełnieniu tych warunków dodatkowe środki znajdą się na naszym koncie bez konieczności zgłaszania się po nie za pośrednictwem e-maila czy czatu online.

Na wykorzystanie przyznanej premii uczestnik akcji ma dokładnie 30 dni. Po tym czasie środki zostaną wyzerowane. WAŻNE! Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 1,50 lub wyższym.

Ekstra premia zostać wykorzystana na zakłady sportowe w przeciągu 30 dni od ich przyznania. Kupon postawiony za freebet musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1,50.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym rozegranych zostanie dokładnie pięć meczów LM CEV. W tym dwa z udziałem przedstawicieli PlusLigi, Trefla Gdańsk i PGE Skry Bełchatów.

Udział w opisywanej promocji siatkarskie mogą wziąć udział tylko osoby posiadające swoje konto bukmacherskie w Totolotku. Można założyć je na oficjalnym portalu internetowym marki.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALbet tnie ryzyko na Premier League!
Następny artykułFortuna z bonusem na Puchar Świata w Zakopanem!