Interesują Cię sport i zakłady bukmacherskie, ale nie chcesz w ciemno wpłacać pieniędzy? Oferta powitalna Totolotka może być właśnie dla Ciebie! Darmowy zakład pozwoli Ci poznać bukmachera zanim zdecydujesz się na wpłatę własnych środków.

W Totolotku postawisz kupon nawet bez depozytu!
W Totolotku postawisz kupon nawet bez depozytu!

Bonusy bez depozytu to obecnie chyba najpopularniejszy sposób stosowany przez firmy bukmacherskie w celu przyciągnięcia do siebie nowych graczy. Trudno się dziwić, nikt nie lubi kupować kota w worku. Również należysz do ludzi, którzy zanim zaryzykują swoje środki chcą darmowych testów? Dobrze trafiłeś.

Jednym z elementów oferty powitalnej legalnego bukmachera Totolotek jest tzw. freebet, a więc darmowe środki przyznawane przez opisywaną firmę oferującą zakłady sportowe, żebyś mógł sprawdzić ofertę zanim zdecydujesz się na wpłatę własnych pieniędzy. Jak po nie sięgnąć?

To naprawdę proste! Ta swoista premia w wysokości 20 PLN przyznawana jest niemal automatycznie niejako w nagrodę za założenie i pełną aktywację konta bukmacherskiego. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkowicie bezpłatny!

Pamiętaj! Przyznanych środków nie będziesz mógł od razu wypłacić. Mają one służyć lepszemu poznaniu bukmachera, więc muszą być przeznaczone na zakłady sportowe i podlegają trzykrotnemu obrotowi. Każdy kupon bonusowy musi się składać z co najmniej jednego typu o kursie minimalnym 2,00.

Gdyby Totolotek przypadł Ci do gustu to możesz skorzystać także z drugiej części pakietu powitalnego, czyli bonusu 100% od pierwszego depozytu aż do 1 000 PLN. Zainteresowała Cię ta akcja specjalna? Pamiętaj, że konto założysz na oficjalnej stronie internetowej opisywanego bukmachera.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta last minute w forBET!
Następny artykułSzukasz kalendarza adwentowego? Znajdziesz go w forBET!