Tylko w ten weekend możesz odbierać wygrane większe o 14% w przypadku wszystkich zakładów mobilnych na rozgrywki Premier League!

Większe wygrane w LV BET na Premier League!
Większe wygrane w LV BET na Premier League!

Promocja z tego wpisu jest dostępna tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej LV BET. Nie można skorzystać z niej zarówno na urządzeniu mobilnym bez odpowiedniego programu bukmacherskiego, ani też na tradycyjnej stronie internetowej.

Aby zgarnąć premię, wystarczy, że postawisz kupon z meczami (bądź meczem) z Premier League. Do oferty zaliczają się zakłady pre-match, ale także na żywo – za dowolną stawkę!

Jeżeli oglądanie meczów ligi angielskiej od dłuższego czasu zajmuje ci sporo wolnego czasu, być może powinieneś pomysleć o obstawianiu tych rozgrywek. Aktualne kursy zawsze znajdziesz w odpowiedniej zakładce w serwisie LV BET.

Szczegóły dotyczące tej promocji są dostępne na oficjalnej stronie marki LV BET. Znajdziesz w nim przykłady aktywowania bonusu oraz wszystko, co powinno być dla ciebie istotne!

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Możesz je założyć choćby i teraz, a to wszystko za darmo. Pamiętaj, że podczas rejestracji możesz obecnie wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE”!

Uwaga! Tylko legalni bukmacherzy w Polsce oferują promocje, z jakich można korzystać zgodnie z przepisami Uwaga na strony takie jak Bet365, gdzie nie można grać z terytorium naszego kraju!

LV BET nie nakłada na graczy limitu kuponów promocyjnych. Możesz zatem zagrać ich dokładnie tyle, ile tylko chcesz! 🙂


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet daje 50 PLN na finały Australian Open 2019!
Następny artykułNa Bali dzięki ekstraklasie? W Totolotku to możliwe!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)