Legalny bukmacher Betfan w swojej ofercie posiada nie tylko zakłady na tradycyjne wydarzenia. Znajdziemy u niego również Wirtualne Sporty i to o nich dowiecie się dzisiaj wszystkiego, co trzeba, by rozpocząć obstawianie!

Wirtualne Sporty Betfan. Co można obstawiać i jak na tym zarobić?
Wirtualne Sporty Betfan. Co można obstawiać i jak na tym zarobić?

Betfan Gry, czyli coś, co zastąpi ci prawdziwy sport

Gry Betfan to dział, w którym znaleźć można komputerowe odpowiedniki prawdziwych dyscyplin sportowych. U większości bukmacherów obowiązująca nazwa to Wirtualne Sporty, ale ma to akurat niewielkie znaczenie. Liczą się przecież możliwości, a w obu przypadkach wyglądają one podobnie. Ze wskazaniem na to, co znajdziemy w Betfan.

Dlaczego akurat Wirtualne Sporty Betfan są w kręgu zainteresowań typerów? Bo to u nich znajdziemy naprawdę duży wybór dyscyplin do obstawiania. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym portalem jest fakt, iż obstawia się w nim bez podatku, czyli z każdym kuponem mamy szansę na wygrane powiększone o 14 procent.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jakie Wirtualne Sporty znajdziemy w Betfan? Zupełnie inne, niż wszędzie, ale i nie tylko!

Wirtualne Sporty dostępne są na stronie internetowej www.Betfan.pl, czyli dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajdziemy wszystkie zakłady na normalny sport. Nie ma mowy o konieczności zakładania oddzielnego profilu – po jednej rejestracji mamy dostęp do wszystkiego, co jest oferowane przez bukmachera.

W Betfan Wirtualnych Sportów jest znacznie więcej, niż nawet u najpopularniejszych buków w kraju. Dowodem na to może być obecność w ofercie kolarstwa torowego, którego na próżno szukać w innych miejscach w polskim internecie. Jeżeli bliżej przyjrzymy się „wirtualom” na stronie www.Betfan.pl, szybko przekonamy się, skąd ich fenomen.

Jak obstawia się wirtualne mecze? Poradnik nie jest potrzebny

komputerowy tenis w Betfan
komputerowy tenis w Betfan

Obstawianie wirtualnych wydarzeń sportowych to nadal nowość, o której nie wszyscy mają pojęcie. Gracze cały czas szukają na ten temat przeróżnych wiadomości. Poradnik krok po kroku, na szczęście, potrzebny nie jest, bo wszystko jest bardzo proste. Kupony stawia się po prostu tak samo, jak przy normalnych wydarzeniach.

Aby zagrać zakład na dostępne w Betfan Gry, wystarczy zalogować się na swoje konto na www.Betfan.pl i przejść do odpowiedniego działu. Panel zakładek jest po polsku, więc bez problemu znajdziecie to, czego szukacie. Kolejny krok to wybór dyscypliny. Tutaj możliwości jest wiele, dlatego wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Poniżej prezentujemy wam zestawienie komputerowych sportów, jakie spotkać można w ofercie portalu www.Betfan.pl. Najbardziej znana jest, oczywiście, piłka nożna, ale pozostałe propozycje bez problemu również znajdą swoich zwolenników.

Wirtualne gry w Betfan. Co można obstawiać?

  • Piłka nożna
  • Tenis
  • Koszykówka
  • Wyścigi koni
  • Wyścigi psów
  • Żużel
  • Kolarstwo Torowe

Legalny bukmacher bez podatku – Betfan.pl

Firma bukmacherska Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, co oznacza, że może prowadzić działalność w naszym kraju. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami, dzięki czemu gracze mogą czuć się bezpiecznie przy zawieranie zakładów. Bardzo ważne w opisywanym przypadku jest to, że obstawianie wcale nie oznacza płacenia podatku!

wyścigi koni w Betfan.pl
wyścigi koni w Betfan.pl

Betfan to jedyny legalny bukmacher bez podatku, w którym przez cały rok można stawiać na Wirtualne Sporty z powiększonymi wygranymi w porównaniu z portalami z tradycyjną stawką 12% od postawionych pieniędzy. Jak to dokładnie działa? Gracz zamiast 100 złotych wygrywa 114 i tak dalej. Wszystkie zyski gracza powiększane są o 14%, dzięki czemu zarabia tyle, ile zarobiłby u bukmachera z zagranicy.

Mimo że portal www.Betfan.pl nie jest na polskim rynku dostępny od bardzo dawna, już teraz słynie z ogromnej liczby regularnie organizowanych promocji oraz oferty bez podatku, która nie jest ograniczana tylko do sytuacji, gdy stawiamy na prawdziwe zakłady sportowe. Prawdopodobnie do kolejny powód, dla którego Gry Betfan cieszą się takim powodzeniem.

Dla nowych klientów jest ponad 3000 PLN bonusu. Tak działa Pakiet Pudziana!

Mariusz Pudzianowski jest oficjalnym ambasadorem marki Betfan Polska. Reklamy z jego podobizną nietrudno jest znaleźć na stronie www.Betfan.pl, a Pakiet Pudziana to nic innego jak po prostu bonus powitalny, który przygotowany został z myślą o nowo zarejestrowanych klientach. Ile obecnie wynosi premia na start, w jaki sposób można ją zdobyć?

Na prezent powitalny może liczyć każdy, kto zapisze się do bukmachera, wypełniając formularz na stronie www.Betfan.pl. Podając kod promocyjnyBETONLINE” można otrzymać dodatkowe 100 PLN jako zakład bez ryzyka, a oprócz tego czeka na wszystkich nawet 3000 PLN za pierwsze wpłaty oraz wygrane. W Polsce trudno jest znaleźć drugi podobny bonus. Jeszcze nie tak dawno Betfan oferował największą premię powitalną w kraju.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Czy warto obstawiać mecze komputerowe zamiast prawdziwych?

Na pewno komputerowe mecze będą cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Trudno jednak przypuszczać, by kiedykolwiek zastąpiły one obstawianie z prawdziwego zdarzenia. Betfan Wirtualne Sporty to ciekawy dodatek, ale na pewno daleko mu jeszcze do czegoś, co można nazwać przyszłością zakładów.

Sporą konkurencją dla sportów zbudowanych z pikseli są tak zwane Betgames, czyli legalne karty online na pieniądze. Te znaleźć można, między innymi na www.STS.pl, a wsród nich dostępny jest poker Texas Holdem czy Wojna.

Na pewno dużą zaletą „virtuali” jest to, że działają one przez całą dobę i pozwalają nam na bukmacherską rozgrywkę nawet wtedy, gdy w normalnym sporcie wieje nudą.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakiego bukmachera wybrać? Ranking legalnych firm 2020
Następny artykułObstawianie wyborów prezydenckich – typy 2020
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)