Wielu graczy napotyka trudności w kwestii wyboru bonusu. Jest to dość rozległy temat, więc postaramy się Ci to ułatwić! Dzisiaj pokażemy Ci najlepszy sposób na wybranie odpowiedniego bonusu na start!

Wybór bonusu na start – jak to zrobić?

Na co musisz uważać?

Patrząc na to, czym jest bonus powitalny, większość skupia się tylko na jego wartości, czyli na tym, ile pieniędzy możemy z niego uzyskać, ale nie jest to jedyna ważna rzecz. Dlatego przy określaniu, czy dany bonus jest naprawdę atrakcyjny, również powinniśmy zwrócić uwagę na :

Obowiązek obrotu bonusem – Musimy postawić więcej zakładów, aby zwrócić sumę bonusu na nasze główne konto;

Wymagania dotyczące obrotów – Czyli po jakim kursie musisz grać, aby otrzymać bonus na swoje konto

Czas na wykorzystanie promocji – Zwykle mamy określony czas na wykorzystanie bonusu

Warto też pamiętać, że bonusy dostarczane przez firmy bukmacherskie nie zawsze muszą zawierać wszystkie powyższe kryteria. Naturalnie bukmacherzy w polsce starają się zapewnić nie tylko atrakcyjne nagrody na start, ale także różne nagrody za twój staż jako klient – z reguły im więcej obstawiasz, tym (najprawdopodobniej) więcej bonusów otrzymasz.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Bonusy, które możesz dostać od bukmacherów

Obecnie większość bukmacherów oferuje trzy rodzaje bonusów. Przykładowo są to :

Bonusy bez depozytu – czyli darmowe środki na obstawianie

Bonusy za wpłatę na konto – Wartość środków bonusowych zależy całkowicie od wysokości naszego pierwszego depozytu – zwykle jest to równowartość kwoty, czyli przykładowo wpłacając 1000 zł, drugie tyle bukmacher wpłaci na nasze konto.

Bonusy typu cashback – Jeśli Twój zakład jest przegrany, to ta promocja pozwoli ci na zwrócenie pieniędzy z Twojego zakładu na konto.

Oczywiście wszystko wygląda tak dobrze na papierze, ale ci bardziej podejrzliwi gracze mogą chcieć wiedzieć, że nikt w tym kraju nie da Ci nic za darmo – oni też mają rację, dlatego też zawsze zwracaj uwagę na warunki obrotu bonusem.

Czy warto korzystać z bonusów powitalnych?

Warto zaznaczyć, że tacy bukmacherzy zazwyczaj wiedzą, co robią, co w większości przypadków bardzo utrudni skorzystanie z tego rodzaju bonusu na start, nie mówiąc o tym że manipulowanie promocjami bukmacherskimi może przysporzyć ci wiele problemów. Takie bonusy można jednak wykorzystać do zdobycia doświadczenia, ponieważ im więcej środków masz „wolnych”, tym mniej musisz się martwić o początkowe opłaty za zakłady. Pamiętaj, aby go nie nadużywać, ponieważ bonus rejestracyjny otrzymasz tylko raz!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie pomogą ci wybrać

Naturalnie jeśli korzystasz z for bukmacherskich, to zadanie masz ułatwione, z racji tego, że większość graczy będzie w stanie ci doradzić, czy warto jest w ogóle korzystać z tego lub innego bonusu bukmacherskiego. Naturalnie zanim się zabierzesz za korzystanie z takich bonusów, warto jest przede wszystkim sprawdzić, czy aby na pewno to prawda, dlatego też zadanie takiego samego pytania na innym forum może być naprawdę dobrym pomysłem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZ jakiego powodu coraz więcej osób gra na singlach u bukmachera?
Następny artykułNa co należy zwróć uwagę przy typowaniu piłki nożnej?