Liczba legalnych bukmacherów stale wzrasta, co pozytywnie wpływa na konkurencję na polskim rynku zakładów sportowych. Korzystają na niej przede wszystkim gracze, którzy mogą liczyć na coraz lepsze promocje. Jedną z nich jest potrójny bonus powitalny w Etoto!

Wyjątkowa oferta Etoto!
Wyjątkowa oferta Etoto!

Promocje powitalne firm bukmacherskich nie są niczym niezwykłym. Są one zachętą dla potencjalnych klientów do założenia konta i są już od dłuższego czasu stałym punktem polskiego rynku. Ale rzadko się zdarza, żeby oferta powitalna składała się aż z trzech różnych bonusów!

Tak własnie jest w Etoto, gdzie nowi gracze mogą liczyć na freebet oraz bonusy 200% od pierwszej i 100% od kolejnej wpłaty. Jak z tego wszystkiego skorzystać? Już wyjaśniamy, ale musisz wiedzieć, że oferta ta jest skierowana wyłącznie do nowych klientów opisywanego bukmachera.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Uwaga! Freebet w wysokości 20 PLN, który można wykorzystać TYLKO w aplikacji mobilnej Etoto, jest do zdobycia tylko na etapie rejestracji. W formularzu jest specjalne miejsce na kod promocyjny. To właśnie tam trzeba wpisać hasło specjalne  „ETOTO20FREE„. Po zakończeniu weryfikacji i aktywacji konta, automatycznie otrzymamy należny bonus bez depozytu.

W przypadku dwóch kolejnych część oferty powitalnej legalnego bukmachera Etoto sprawa jest tylko trochę bardziej skomplikowana. Dodatkowe środki przyznawane są bowiem dopiero po dokonaniu wpłaty na konto bukmacherskiej. Od pierwszej przysługuje bonus 200% aż do 100 PLN, czyli nasz pierwszy depozyt zostanie potrojony. W przypadku kolejnej przysługuje premia 100% aż do 900 PLN!

Sumując wszystkie składowe promocji na start w Etoto możemy zwiększyć swój budżet na grę aż o 1 020 PLN! Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsze oferty nie są wieczne i tak jest również w tym przypadku.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET z bonusem na inaugurację sezonu skoków
Następny artykułW Fortunie zakład bez ryzyka!