W Internecie jest wiele artykułów sugerujących, że to właśnie ten rodzaj zakładów bukmacherskich, i wiele z nich ma rację. Jednakże o czym zwykle takie artykuły nie mówią? O tym dowiesz się już za chwilę!

Z jakiego powodu coraz więcej osób gra na singlach u bukmachera?

Ten rodzaj zakładów ma również wady

Pierwsza to niższe ogólne kursy, więc jeśli odpowiednie nie zakombinujesz, to wygrasz o wiele mniej, niż się spodziewasz, albo będziesz musiał obstawiać spore sumy, aby wygrywać. To nie jest dobry pomysł, bo nawet dobrzy gracze z czasem przegrywają z bukmacherem – a jeśli za często wygrywają, to bukmacherzy nakładają im limity na konta.

Tak naprawdę wszystko zależy od naszych oczekiwań i możliwości. Warto też pamiętać, że legalni bukmacherzy starają się maksymalnie ograniczyć Twoje szanse na wygraną, więc nie licz, że możesz wygrać miliony już od samego początku. Dodatkowo warto pamiętać, że niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, musisz zapłacić 12% podatku na rzecz państwa, a to nie wszystko, bo pozostaje jeszcze do opłacenia marża bukmacherska.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Szansa na wygraną

Wiele osób stara się zwiększyć swoją szansę na wygraną jak najbardziej – tym samym obstawiając zakłady pojedyncze. W końcu wystarczy postawić 1×2 i mamy o wiele większą szansę na wygraną, niż na przykład na zakładach AKO.

Kluczem do zarabiania pieniędzy na zakładach sportowych jest odpowiednia strategia i analiza. Wiadomo, że dogłębna analiza zajmuje dużo czasu, więc nie zakładaj, że natychmiast wygrasz miliony, ale z czasem, jeśli poświęcisz odpowiednie ilości czasu, możesz zacząć wygrywać naprawdę wiele kasy. Warto jest przede wszystkim łączyć promocje bukmacherskie z zakładami pojedynczymi, choć z drugiej strony najpierw trzeba przeczytać regulamin danej promocji, czy na pewno uda ci się obrócić danym bonusem, po tym jak z niego skorzystasz. W końcu bukmacherzy nie będą chcieli ci ułatwić wygrywania, dlatego też miej się na baczności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto grać na tym rodzaju zakładów?

To najbezpieczniejsza opcja na grę w zakładach sportowych. W końcu, jak wspomniano wcześniej, szansa na wygraną wynosi prawie 50% – najbardziej doświadczeni gracze stawiają ten zakład, aby wygrać pieniądze od buka, dlatego też i ty powinieneś zastanowić się nad tym, czy warto jest obstawiać ten rodzaj zakładów, czy też masz jakiś inny plan na to, aby ograć bukmachera. W końcu wiele tu zależy od twojej decyzji, ponieważ jeśli interesujesz się zakładami bukmacherskimi jako tylko forma rozgrywki, to tak naprawdę nie musisz się o nic martwić, jednakże jeśli chcesz wygrywać prawdziwą kasę u bukmachera, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli wypracujesz swoje własne ścieżki analizy bukmacherskiej, oraz będziesz starać się zwiększać swoje szansę na wygraną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady w 2021 roku? Poradnik bukmacherski
Następny artykułWybór bonusu na start – jak to zrobić?