Tym razem nie udało ci się wygrać w Totalbet? Jest na to sposób! Już teraz dowiedz się, co należy zrobić, by odebrać cashback w wysokości 200 PLN!

Zwrot 200 PLN za przegrany kupon w Totalbet!
Zwrot 200 PLN za przegrany kupon w Totalbet!

Promocja dostępna dla każdej osoby, która jest zarejestrowana u bukmachera Totalbet. Zapisywać się do niej nie trzeba, ponieważ jest akcją regularną, a tym samym aktywną przy każdej kolejce angielskiej ekstraklasy, czyli Premier League.

Aby odebrać zwrot, wystarczy postawić kupon składający się z typów z trwającej kolejki Premier League. Stawka nie może być mniejsza niż 50 PLN, tak aby ewentualny cashback wyniósł minimalne 25 PLN.

Zwrot to dokładnie 50% zagranej stawki w pierwszym kuponie spełniającym warunki promocji. Maksymalnie może wynieść 200 PLN, dlatego opłaca się grać za jak największe środki!

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących tej oferty, możesz to zrobić na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Totalbet. Pamiętaj, że jest on dostępny także w wersji mobilnej.

Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu objętego promocją. Wszystkie środki z tej oferty można wypłacić dopiero w momencie dokonania odpowiedniego obrotu.

Osoby, które nie mają konta w Totalbet, w każdej chwili mogą je założyć za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Cały proces jest nieskomplikowany i zajmuje tylko minutę, a maksymalnie dwie.

Totalbet jest marką posiadającą wszystkie niezbędne zgody do prowadzenia działalności w naszym kraju, a co za tym idzie – można grać za jej pośrednictwem całkowicie legalnie.

Na ten moment nie jest wymagany kod bonusowy Totalbet. Każdy z graczy może zatem liczyć na taką samą ofertę na start!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan opinie użytkowników 2019
Następny artykułJak za darmo oglądać mecze w internecie?
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)