Co na temat marki bukmacherskiej Betfan sądzą jej użytkownicy? Sprawdź, jakie są najnowsze opinie na temat tego legalnego buka w naszym kraju!

Betfan opinie użytkowników 2019
Betfan opinie użytkowników 2019

Bukmacher Betfan otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych pod koniec roku 2018, tak więc jeszcze nie wystartował ze swoją ofertą. Na ten moment trudno przewidzieć, kiedy będzie go można wypróbować, ale na pewno opinie graczy na temat tej strony pojawiają się w internecie dość szybko.

Na co przede wszystkim zwracają uwagę typerzy? Na pewno na ogólną ocenę będzie miał wpływ bonus powitalny oraz to, jakie kursy bukmacherskie będzie oferował Betfan w dniu swojego debiutu na rynku.

Oferta last minute w forBET!

Czy nowy legalny bukmacher będzie w stanie poradzić sobie z konkurencją takich firm jak Fortuna czy Forbet? Wszystko zależne będzie od tego, co dokładnie Betfan zaoferuje. Jeżeli tylko przygotuje coś wyjątkowego, na pewno może liczyć na rzeszę fanów.

Niestety, szczegóły na temat zakładów bukmacherskich o nazwie Betfan jeszcze nie są znane. Wiadomo, pod jakim adresem będą dostępne i to, iż w pierwszej kolejności skupią się na działalności internetowej zamiast stacjonarnej.

Jest jeszcze za wcześnie, by podawać komentarze użytkowników o tym bukmacherze. Mamy nadzieję, że za jakiś czas się to zmieni i będziemy mogli na ten temat napisać coś więcej. Kto wie, może nawet dostępny będzie wtedy jakiś specjalny kod bonusowy VIP dla nowych użytkowników? 😉

Chcesz założyć konto u legalnego bukmachera? Za darmo i w kilka chwil zrobisz to na www.eFortuna.pl!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym jest Strefa Typera u bukmachera Fortuna?
Następny artykułZwrot 200 PLN za przegrany kupon w Totalbet!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)