Jesteś osobą, która nawet w majówkę nie zamierza rezygnować z zakładów sportowych? LvBET przygotował ofertę, która może Cię zainteresować.

Bonus mobilny LvBET

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tytułowego bonusu w aplikacji mobilnej? Jak przy każdej tego typu promocji jest kilka warunków, które należy spełnić, żeby móc się cieszyć z dodatkowych środków na grę.

W opisywanej akcji majówkowej można zgarnąć dokładnie 10 PLN na grę w zakładach sportowych. Zostaną one wypłacone w poniedziałek 6 maja w formie bonusu. Jakie trzeba spełnić warunki? Oto one:

  • kupon musi zostać postawiony w aplikacji mobilnej LvBET;
  • stawka minimalna – 40 PLN;
  • kurs minimalny – 2.00;
  • zakład kombi (minimum dwa typy);
  • kupon musi być wygrany.

Opisywana promocja będzie aktywna do godziny 23:59 w dniu 5 maja (niedziela), a każdy jej uczestnik będzie mógł zgarnąć przez cały ten okres tylko jedną premię.

Majówkowy bonus mobilny, zanim możliwa będzie jego wypłata, podlega trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych online po kursie minimalnym 1.75.

Konto bukmacherskie LvBET

Jak łatwo się domyślić, w opisanej powyżej akcji udział wziąć mogą jedynie osoby pełnoletnie, które są jednocześnie posiadaczami konta online we wskazanej firmie.

Nie masz jeszcze internetowego konta bukmacherskie w LvBET? Możesz otworzyć je w kilka chwil za pośrednictwem oficjalnego portalu marki. Wszystko dzieje się online i jest bezpłatne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji można wpisać również kod promocyjny o treści „BETONLINE„, a następnie skorzystać z oferty powitalnej.

Pakiet powitalny

Zastanawiasz się czym jest oferta powitalna? W największym skrócie to promocje dedykowane wyłącznie nowym klientom. Różnią się one w zależności od firmy. W LvBET można obecnie zgarnąć nawet 1 500 PLN dodatkowych środków na grę.

Za pierwszą wpłatę można otrzymać premię 100% o równowartości nawet 1 000 PLN. Za drugą 50% do 500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek Puchar Polski. Freebet 50 PLN na obstawianie!
Następny artykułOstatnia szansa na zakład bez ryzyka w STS!