W Fortunie zakład bez ryzyka!

W Fortunie zakład bez ryzyka!

Fortuna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jednak nawet tak duże firmy muszą zabiegać o nowych klientów, na czym zyskują sami gracze, którzy dzięki temu mogą korzystać z atrakcyjnych promocji, jak chociażby zakład bez ryzyka!

W Fortunie zakład bez ryzyka!

Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tego bonusu? Pierwszym krokiem jest oczywiście otworzenie konta internetowego u legalnego bukmachera Fortuna. Jeśli jesteś zainteresowany opisywaną promocją musisz w procesie rejestracji zaznaczyć zgodę na skorzystanie z oferty powitalnej.

Po aktywacji konta masz 10 dni na zawarcie pierwszego kuponu, który będzie objęty akcją promocyjną „Zakład bez ryzyka do 100 PLN”. W przypadku, gdy zakład ten okaże się trafiony, będziesz mógł cieszyć się z wygranej. W przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki.

Warto jednak pamiętać o tym, że zgodnie z regulaminem firmy bukmacherskiej Fortuna stawka oznacza wkład pomniejszony o podatek. Co za tym idzie, jeśli chcesz wykorzystać bonus w 100% musisz postawić kupon za 114 PLN!

Uważasz, że zasługujesz na więcej niż tylko zakład bez ryzyka? Dzięki ofercie powitalnej Fortuny możesz dodatkowo otrzymać także bonus od pierwszego depozytu na internetowym koncie bukmacherskim.

Wystarczy, że w terminie 10 dni od daty rejestracji dokonasz pierwszej wpłaty i w przeciągu 30 dni zagrasz kupony za czterokrotność swojego depozytu. Muszą one składać się z co najmniej trzech zdarzeń, których kurs łączny nie będzie niższy od 1,90.

Po spełnieniu opisanych powyżej wymogów bonus od Fortuny będzie do Twojej dyspozycji. Każdy gracz może liczyć na premię 100% do maksimum 400 PLN. Więcej szczegółów oferty powitalnej znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *