Wszyscy nowo zarejestrowani w BetClic Polska mogą liczyć na specjalny bonus powitalny. W jaki sposób odbiera się premię 100% do 1000 PLN?

BetClic Polska bonus powitalny. 100% do 1000 PLN - jak odebrać?
BetClic Polska bonus powitalny. 100% do 1000 PLN – jak odebrać?

Jaki kod promocyjny w BetClic?

Na łamach naszej strony znajdziesz aktualny kod bonusowy BetClic. Pamiętaj, że możesz wpisać go jedynie przy rejestracji, a więc masz na to tak naprawdę tylko jedną okazją!

Każdy, kto zdecyduje się założyć konto w BetClic, może liczyć na premię, która wynosi 100% wartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać nawet 1000 PLN.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

100% do 1000 PLN w BetClic Polska

Dodatkowe pieniądze wykorzystuje się na obstawianie meczów dostępnych w ofercie marki BetClic. Bukmacher jest jak najbardziej legalny, tak więc możemy korzystać z jego usług bez obaw!

Posiadając profil gracza, można odbierać większe wygrane BetClic, a także korzystać z innych, licznych promocji tego rodzaju. Zanim jednak o tym, zatrzymajmy się chwilę przy bonusie powitalnym.

Aktualna premia na start w BetClic powiększa twój pierwszy depozyt dwukrotnie. Przykładowo: wpłacasz 200 PLN i odbierasz 200 PLN ekstra, czyli łącznie do wykorzystania masz 400 PLN.

Bonus powitalny BetClic jest ograniczono czasowo. Odbierać go można jedynie przez pewien czas – jeżeli ci nie odpowiada, możesz poczekać na inna propozycję od bukmachera.

A w jaki sposób dowiesz się o promocjach? Śledź naszą stronę, a na pewno nie przegapisz niczego, co jest istotne! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet mecze za darmo. Co zrobić, by oglądać?
Następny artykułMecze online za darmo na BetClic.pl!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)