Szukasz kalendarza adwentowego? Znajdziesz go w forBET!

Już tylko niespełna cztery tygodnie pozostały do Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętają o tym nie tylko dzieci wypatrujące już Świętego Mikołaja, ale też bukmacher forBET, który dla swoich klientów przygotował specjalny kalendarz adwentowy!

Szukasz kalendarza adwentowego? Znajdziesz go w forBET!

Atrakcyjna akcja świąteczna forBET, która przybrała kształt wirtualnego kalendarza adwentowego, zakłada pojawianie się codziennie nowych promocji bukmacherskich w okresie od 1 do 24 grudnia!

Trzeba jednak pamiętać, że z każdej oferty specjalnej będzie można skorzystać tylko w tym dniu, w którym wyskoczy ona z wirtualnego okienka kalendarza. Jeśli przegapisz moment, to okazja przejdzie Ci koło nosa.

Grudniowa promocja skierowana jest do klientów legalnego bukmachera forBET, więc jeśli jeszcze nie masz konta, a chciałbyś wziąć udział w akcji, to pamiętaj, że możesz je założyć na portalu internetowym opisywanej firmy. W trakcie rejestracji możesz też wykorzystać ekskluzywny kod bonusowy treści: BETOS.

Nie chcąc psuć zabawy, która jest związana z codziennym odkrywaniem niespodzianek, napiszemy tylko, że w kalendarzu adwentowym forBET znajdą się m.in. zakłady specjalne, promocje, bonusy i mnóstwo innych atrakcji.

Jest też coś dla prawdziwych maratończyków. Osoby, które nie wyobrażają sobie dnia bez zakładów sportowych mogą starać się o specjalną premię w wysokości bonusu o wartości aż 700 PLN!!!

Na świąteczną premię mogą liczyć gracze, którzy od 1 do 24 grudnia obstawią w forBET zakłady, których dzienna suma stawek będzie nie mniejsza niż 150 PLN. Jak przystąpić do tej promocji?

Musisz zrobić to już pierwszego dnia, w sobotę 1 grudnia, stawiając kupon o kursie minimalnym 1,80 za dowolną stawkę. UWAGA! Musi się na nim znaleźć zdarzenie specjalne „Odbierz bonus 700 PLN”.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *