Czy dla graczy z naszego kraju dostępna jest polska strona internetowa bukmachera Bet365? Już teraz możecie sprawdzić najnowsze informacje na ten temat!

Bet365 polska strona internetowa

Bet365 legalnie w Polsce?

Bet365 był swego czasu bardzo popularnym bukmacherem w naszym kraju, dlatego nic dziwnego, że bardzo dużo osób szuka informacji na temat tego, jak grać online u tego buka. 

Wiele osób chciałoby, by Bet365 powrót do Polski miał miejsce jak najszybciej. Ten bukmacher był ulubieńcem graczy z naszego kraju, ale nie zmienia to zupełnie faktu, że na ten moment opisywana firma nie jest zainteresowana powrotem.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 Bet365 postanowił zrezygnować z polskiego rynku. Nie wszyscy mają jednak świadomość, jak sytuacja związana z tą firmą wygląda obecnie i czy nadal nie można typować na niej wydarzeń sportowych. 

Zakłady Bukmacherskie Bet365 zablokowały dostęp do swojej oferty dla wszystkich osób, które chcą przyjrzeć się jej z polskiego IP. Owszem, istnieją sposoby na to, by poradzić sobie z tym ograniczeniem, ale trzeba mieć na uwadze, że na nic się to zdaje. 

Bet365 polska strona internetowa. Działa czy nie działa?

Druga sprawa to takie działanie jest w naszym kraju nielegalne i lepiej nie mieć do czynienia ze służbami. Dużo lepszym rozwiązaniem jest gra u Polskich legalnych bukmacherach.

bet365 polska strona www
bet365 polska strona www

W chwili obecnej nie jest możliwa na stronie Bet365 Polska rejestracja konta nie jest możliwa. Temu ograniczeniu podlegają wszystkie osoby, które na co dzień przebywają na terytorium naszego państwa.

Bukmacher bet365 rejestracja

Wyjątek stanowią tutaj ci, którzy pracują lub na stałe mieszkają chociażby w Wielkiej Brytanii. Jak wynika z naszych obserwacji, sporo obywateli Polski gra u zielono-żółtego buka właśnie na Wyspach. 

Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy Bet365 Polska będzie chciał uzyskać polską licencję na przyjmowanie zakładów. Nieoficjalnie mówi się o tym, iż na ten moment nie ma w planach oferowania swoich usług zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A jak to będzie w praktyce? Trudno na ten moment powiedzieć, bo przecież jeszcze do niedawna mało kto spodziewał się, iż w naszym kraju legalny będzie buk Betclic Polska.

Na szczęście, mamy w kraju ponad 10 legalnych marek bukmacherskich. Popularną w ostatnim czasie stroną internetową do obstawiania jest chociażby Forbet, gdzie nie tylko można typować, ale także oglądać mecze za darmo online!

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce to, między innymi:


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułU jakiego bukmachera najlepiej obstawia się żużel?
Następny artykułJak obstawiać zakłady w 2021 roku? Poradnik bukmacherski
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)