bet365 polska

Bet365 polska strona internetowa

Czy dla graczy z naszego kraju dostępna jest polska strona internetowa bukmachera Bet365? Już teraz możecie sprawdzić najnowsze informacje na ten temat!

Bet365 polska strona internetowa

Bet365 legalnie w Polsce?

Bet365 był swego czasu bardzo popularnym bukmacherem w naszym kraju, dlatego nic dziwnego, że bardzo dużo osób szuka informacji na temat tego, jak grać online u tego buka. 

Wiele osób chciałoby, by Bet365 powrót do Polski miał miejsce jak najszybciej. Ten bukmacher był ulubieńcem graczy z naszego kraju, ale nie zmienia to zupełnie faktu, że na ten moment opisywana firma nie jest zainteresowana powrotem.

Bonus bez depozytu w STS.

Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 Bet365 postanowił zrezygnować z polskiego rynku. Nie wszyscy mają jednak świadomość, jak sytuacja związana z tą firmą wygląda obecnie i czy nadal nie można typować na niej wydarzeń sportowych. 

Zakłady Bukmacherskie Bet365 zablokowały dostęp do swojej oferty dla wszystkich osób, które chcą przyjrzeć się jej z polskiego IP. Owszem, istnieją sposoby na to, by poradzić sobie z tym ograniczeniem, ale trzeba mieć na uwadze, że na nic się to zdaje. 

Bet365 polska strona internetowa. Działa czy nie działa?

Druga sprawa to takie działanie jest w naszym kraju nielegalne i lepiej nie mieć do czynienia ze służbami. Dużo lepszym rozwiązaniem jest gra u Polskich legalnych bukmacherach.

bet365 polska strona www

W chwili obecnej nie jest możliwa na stronie Bet365 Polska rejestracja konta nie jest możliwa. Temu ograniczeniu podlegają wszystkie osoby, które na co dzień przebywają na terytorium naszego państwa. 

Bukmacher bet365 rejestracja

Wyjątek stanowią tutaj ci, którzy pracują lub na stałe mieszkają chociażby w Wielkiej Brytanii. Jak wynika z naszych obserwacji, sporo obywateli Polski gra u zielono-żółtego buka właśnie na Wyspach. 

Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy Bet365 Polska będzie chciał uzyskać polską licencję na przyjmowanie zakładów. Nieoficjalnie mówi się o tym, iż na ten moment nie ma w planach oferowania swoich usług zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONS
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONS
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONS

A jak to będzie w praktyce? Trudno na ten moment powiedzieć, bo przecież jeszcze do niedawna mało kto spodziewał się, iż w naszym kraju legalny będzie buk Betclic Polska.

Na szczęście, mamy w kraju ponad 10 legalnych marek bukmacherskich. Popularną w ostatnim czasie stroną internetową do obstawiania jest chociażby Forbet, gdzie nie tylko można typować, ale także oglądać mecze za darmo online!

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce to, między innymi:

  • Fortuna
  • STS
  • Etoto
  • Totalbet
  • Betfan
  • Betclic

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *