Czy dla graczy z naszego kraju dostępna jest polska strona internetowa bukmachera Bet365? Już teraz możecie sprawdzić najnowsze informacje na ten temat!

Bet365 polska strona internetowa

Bet365 legalnie w Polsce?

Bet365 był swego czasu bardzo popularnym bukmacherem w naszym kraju, dlatego nic dziwnego, że bardzo dużo osób szuka informacji na temat tego, jak grać online u tego buka. 

Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 Bet365 postanowił zrezygnować z polskiego rynku. Nie wszyscy mają jednak świadomość, jak sytuacja związana z tą firmą wygląda obecnie i czy nadal nie można typować na niej wydarzeń sportowych. 

sts bonus bez wpłaty za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady Bukmacherskie Bet365 zablokowały dostęp do swojej oferty dla wszystkich osób, które chcą przyjrzeć się jej z polskiego IP. Owszem, istnieją sposoby na to, by poradzić sobie z tym ograniczeniem, ale trzeba mieć na uwadze, że na nic się to zdaje. Druga sprawa to takie działanie jest w naszym kraju nielegalne i lepiej nie mieć do czynienia ze służbami. Dużo lepszym rozwiązaniem jest gra u Polskich legalnych bukmacherach.

Bukmacher bet365 rejestracja

W chwili obecnej rejestracja w Bet365 Polska nie jest możliwa, jeśli mieszkamy na co dzień w naszym kraju. Wyjątek stanowią tutaj ci, którzy przebywają chociażby w Wielkiej Brytanii. Jak wynika z naszych obserwacji, sporo obywateli Polski gra u zielono-żółtego buka właśnie na Wyspach. 

Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy Bet365 będzie chciał uzyskać polską licencję na przyjmowanie zakładów. Nieoficjalnie mówi się o tym, iż na ten moment nie ma w planach oferowania swoich usług zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami. 

Na szczęście, mamy w kraju ponad 10 legalnych marek bukmacherskich. Popularną w ostatnim czasie stroną internetową do obstawiania jest chociażby Forbet, gdzie nie tylko można typować, ale także oglądać mecze za darmo online!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.