STS-bonus-bez-depozytu

Legalni a nielegalni bukmacherzy – jak się nie nabrać

Legalne zakłady bukmacherskie są super metodą, aby się zabawić, podnieść emocje, a także zarobić trochę pieniędzy. Ważne jest, żeby uważać u kogo obstawiamy nasze zakłady, ponieważ łatwo możemy się nadziać na oszustów. Tak więc, dzisiaj przedstawimy wam kilka ciekawostek związanych z bukmacherami.

Legalni a nielegalni bukmacherzy – jak się nie nabrać

Kilka różnic między legalnym a nielegalnym bukiem

Z pewnością na samym początku legalny bukmacher różni się od nielegalnego bukmachera tym, że ten pierwszy odprowadza podatki na rzecz urzędu skarbowego oraz zabezpiecza wasze dane osobowe przed wyciekiem. Grając u legalnego bukmachera na pewno nie dosięgną was żadne kary finansowe, które mogły by was dopaść grając u nielegalnego buka. Kary te opiewają przeważnie na bardzo wysokie kwoty co na pewno nie zadowoliło by was oraz waszych portfeli w momencie musu zapłaty jej. Mówiąc wprost grając z nielegalnego źródła, po pierwsze narażasz się na oszustwo, a po drugie okradasz tym samym skarbówkę, ponieważ w takich miejscach nie opłaca się podatku.

STS bonus bez depozytu

Ilu mamy na ten moment legalnych bukmacherów?

W tym momencie w naszym kraju możecie obstawiać swoje zakłady u 17 legalnych bukmacherów. Konkurencja na rynku Polskim stale się powiększa, nic w tym dziwnego skoro jest to jeden z opłacalnych biznesów. Z roku na rok bukmacherów przybywa co jest dla graczy bardzo dobre, gdyż bukmacherzy chcąc walczyć o klienta robią coraz to lepsze promocje. Generalnie rzecz biorąc, uzyskanie licencji od ministerstwa finansów na możliwość robienia legalnych zakładów nie jest takie proste. Jest to bardzo czasochłonny proces, tak więc stąd się także pojawiają nielegalne firmy bukmacherskie. Lecz tym co się starają o legalną licencje życzymy dużo cierpliwości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETO999
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETO999
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETO999

Ustawa odnośnie gier losowych

Ustawa z 2017 roku sprawia, że bukmacherzy aby proponować gry losowe muszą spełnić kilka warunków. Miedzy innymi chodzi o to, że aby proponować zakłady w Polsce firma musi być zarejestrowana w ojczystym kraju oraz musi posiadać kapitał finansowy w wysokości 2 mln złotych. Oczywiście znajdą się takie firmy które nic sobie nie robią z Polskiego prawa i nadal oferują swoim typerom zakłady, a byli tacy którzy po prostu zawinęli interes i zamknęli działalność. Także znaleźli się tacy co przenieśli swoje działalności do tak zwanych rajów podatkowych i płacą minimalne podatki a oferują gry w Polsce. Naturalnie taka firma nigdy nie zabiegała się o licencje od ministerstwa finansów i po prostu działa nielegalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *