Każdy nowy gracz może otrzymać w Betfan na obstawianie nawet 3000 złotych! Jak to możliwe, w jaki sposób to działa? Oto szczegóły!

Betfan nowym graczom daje 3000 złotych na obstawianie!
Betfan nowym graczom daje 3000 złotych na obstawianie!

Betfan na start. 3000 złotych do odebrania!

Dostępny na stronie Betfan bonus jest dostępny dla tych, którzy jeszcze nie zakładali konta u tego bukmachera. Wzzystko sprowadza się przede wszystkim do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Przy zakładaniu konta w Betfan podaje się kilka podstawowych danych na swój temat. Cały proces nie powinien zająć więcej, niż parę minut, a to wszystko bez konieczności weryfikacji danych!

betfan bonus powitalny
betfan bonus powitalny

Promocja powitalna Betfan

3000 złotych jest bonusem podstawowym, ale jeżeli ktoś należy do bardziej wymagających, może dodatkowo wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i odebrać 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka.

Bonus powitalny Betfan odbiera się już po pierwszej wpłacie. Na dobry początek są to trzy premie w wysokości 10% wartości przelewów na konto bukmacherskie.

Po odebraniu bonusów podanych powyżej gracz obstawia i tym samym zdobywane wygrane większe x10! Łącznie w ten sposób do zgarnięcia jest aż 3000 złotych. Oczywiście, kwota ta może być też nieco mniejsza.

Z racji tego, że Zakłady Bukmacherskie Betfan działają legalnie, nie trzeba obawiać się o to, iż łamie się prawo, korzystając z bonusu powitalnego.

Po obrocie pieniędzy otrzymanych u bukmachera można kasę przelać do banku i przeznaczyć na dowolny cel. Jaki? To już zależy od indywidualnych potrzeb! 🙂


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic kod promocyjny. 500 PLN na początek!
Następny artykułFortuna konkurs na weekend. TOP 20 z piłki nożnej!
Miłośnik obstawiania meczów za niskie stawki. 1000 złotych wygrane za 5 złotych cieszy mnie bardziej niż 5000 wygrane za zainwestowane 2000. Nigdy nie gram pewniaków - za dużo razy się na nich przejechałem! ;)