Jak obstawiac zaklady w 2021 roku Poradnik bukmacherski

Jak obstawiać zakłady w 2024 roku? Poradnik bukmacherski

Oczywiście udane typy na swoje zakłady zwykle kosztują dużo czasu, doświadczenia i dziesiątki przeprowadzanych analiz. Naturalnie to nie wszystko, dlatego też zaraz dowiesz się, co jest ci potrzebne, jeśli chcesz częściej wygrywać z bukmacherem!

Jak obstawiać zakłady w 2021 roku? Poradnik bukmacherski

Rodzaje zakładów bukmacherskich – poznaj je!

Warto uświadomić sobie to, że istnieją różne rodzaje zakładów. Jest to ważne, ponieważ stanowią podstawę każdej strategii obstawiania. Każdy gracz musi znaleźć własny sposób na tworzenie własnych zakładów i zaplanować stworzenie odpowiedniego systemu obstawiania dla siebie. Kiedy rozpocznie się sezon rozgrywek w twoich ulubionych dyscyplinach sportowych, poświęć chwilę na dokładne zastanowienie się, na której dyscyplinie się skupisz. Ustalenie metody obstawiania i planu obstawiania jest niezbędne do wygrywania zakładów z bukmacherem.

Rodzaje zakładów bukmacherskich – poznaj je!

Jeśli chcesz wygrywać – musisz obstawiać

Niestety, ale nie ma na tym świecie odpowiedniego poradnika bukmacherskiego, który będzie w stanie zastąpić praktyki i własnego doświadczenia. Dlatego też jeśli jesteś początkującym graczem, to zacznij najpierw od niewielkich sum na zakłady, następnie spróbuj znaleźć metodę, która Ci odpowiada, a dopiero potem zacznij stawiać coraz więcej zakładów. W ten sposób nie stracisz wiele, a nabierzesz odpowiedniej praktyki, potrzebnej do tego, aby ograć bukmachera z pieniędzy.

Graj na początku za niewielkie pieniądze

Dla każdego gracza, który chce wygrywać, spokojne i przemyślane granie powinno zawsze być najwyższym priorytetem. Niektórzy gracze po przegranej wręcz się odgrywają, myśląc, że skoro raz się nie udało, to za drugim razem to już pójdzie zupełnie inaczej. W ten sposób uzależniają się oni od zakładów bukmacherskich i tracą swój majątek. Dlatego zdrowy rozsądek oraz umiejętność zachowania spokoju to sekrety zwiększające prawdopodobieństwo wygranej w zakładach sportowych. Dlatego też ustalenie odpowiedniego budżetu już na początku jest kluczem do tego, aby nie pozwolić sobie na stracenie zbyt wielkich ilości pieniędzy.

Na początek – tylko zakłady pojedyncze!

Największą szansę na wygraną w zakładach sportowych posiadają zakłady pojedyncze. Wtedy Twoja szansa na wygraną wynosi 50%. Dlatego najlepszym sposobem na wygranie pieniędzy w zakładach bukmacherskich jest obstawianie singli. Oczywiście ważne jest również porównanie kursów na stronach internetowych i korzystanie z rankingów bukmacherskich, ponieważ możesz wtedy po prostu znaleźć lepsze kursy na wybrane wydarzenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETOR21
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETOR21
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETOR21

Na co warto jeszcze uważać?

Na pewno na rosnące marże bukmacherskie – to dość nowy fenomen, z racji tego że dopiero ostatnio bukmacherzy, z racji galopującej inflacji ceny rosną, więc i bukmacherzy również poniekąd muszą ,,zarabiać” tyle samo co wcześniej, dlatego też staraj się korzystać z rankingów bukmacherskich, aby dowiedzieć się, który bukmacher ma najniższe marże.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *